13

Lagedi ettevõte tahab rajada Kadarpiku külla rehvide ümbertöötlemise tehase

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus peab täna langetama keerulise otsuse, kas lubada vanasse väetiselattu rehvitöötlemise ettevõte või mitte. Arvo Tarmula

Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus peab täna langetama keerulise otsuse, kas lubada vanasse väetiselattu rehvitöötlemise ettevõte või mitte. Arvo Tarmula

Lääne-Nigula vallavalitsus otsustab täna, kas näidata rohelist tuld Catalana OÜ kavatsusele hakata lagunevas väetiselaos vanu rehve purustama.

Lagedile registreeritud ettevõtte plaanid Läänemaal on suurejoonelised – osta hoone omaniku käest ära ja teha korda; kui tehas saab rehvide purustamisega jalad alla, siis hakata rehvipurust kummimatte tootma, edaspidi müüma purustusmasinaid ja veel kaugemas tulevikus tootma moodulmaju.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
anonüümne
anonüümne

Kes asja tunneb ja kahtleb, see kähku allkirju koguma. Kogukond mida arvab?

arvamus
arvamus

Kui ei jaga pole vaja panikad. Kui keegi teeb midagi head on vaja toetada . Meie peame mõtlema oma perest ja kodu maast. Muidu ainult situme igale poole.

Ah mis
Ah mis

Pole vaja allkirju. See tootmine eriti ei haise, kergelt ehk, kui sellepeale ei mõtle, siis ei saa arugi ja sellega harjub ära. Vähemalt on progress külas ja töökohad. Vana kummi aroom on vahel isegi meeldiv .

Jah
Jah

Kas ka öösiti jääb õhk puhtaks?
Tundes inimesi, see otsus on juba tehtud.

kumm
kumm

Kummist ei tule negatiivsed lõhna. Eriti vanast.

Jah
Jah

Ega rebasesaba ei tule?

Mõte
Mõte

Taolised ettevõtted tuleks ida virumaale suunata. Rehve saab töödelda näiteks põlevkivikarjääris kus see kedagi ei häiri.
Kuna ukrainas on palju vabu töökäsi, siis veel parem oleks rehve seal töödelda. Kohapeal saab veel vähem palka maksta kui siia tulevatele ukrainlastele.

kaaluge enne otsustamist
kaaluge enne otsustamist

Tööjõumakse pole tasunud? Kahtlust ei ärata kogu ettevõtluse strateegia? No ma ei tea.
Vald otsustab täna. Kas ka väikese alevi käest keegi on küsinud, kas neile meeldiks kirbe kummihais? Ei meenu. Jääb loota tuule suunale? Ka see ei aita, plastmassi saab siis teiselt poolt tunda ninaga.
Tööjõudu ei jätku kohapeal? Toome juurde. Kas Narvast? Arvatavasti siis.

Ah mis
Ah mis

Kes see Narvast tööjõudu toob naljatilk! Kas Ukrainast või nüüd ju peab solidaarsuse alusel vastu võtma neid paadipõgenike, kes heast tahtest tulevad meie riiki rikkamaks tegema. Nemad tulevadki tööle, kuigi pigem arvan, et esialgu ikka toetuste peale tulevad, nad nii kurnatud ju

maks
maks

lääne -Nigulas on tõtuit 210 inimest

kumm
kumm

kas otsuse langetab Mikk Lõhmus ainuisikuliselt või vallavalitsus.Kummidega on pidev jama- Raadil, Maardus- miks nad ei võiks seda Lagedil teha?

maks
maks

kas teie auto kummid ka põlevad auto all .
Aga Radi ja mujal ol põlema pannud. Kumm hakkab põlema ligi 300 kraadi.

küsime elanikelt
küsime elanikelt

Leidsid sobivad hooned ehk? Väheusutav. Sellised mitukümmend aastat lagunenud hooned vajavad raha lennutamist rohkem kui uute ehitus. Tõesti tundub, otsigu maad kusagilt mujalt ja ehitagu.

wpDiscuz