14

Leht: Lihula tulistaja on meditsiiniõde ja töötanud aastaid õppejõuna

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Eile Lihulas inimeste pihta tule avanud 32aastane mees on töötanud aastaid meditsiiniõe ja selle valdkonna õppejõuna. Mees on varem kriminaalkorras süüdi mõistetud ebaseaduslikust relvast tulistamises, vahendas Pärnu Postimees.

Mullu aprillini töötas kõnealune 32aastane mees toimetusele teadaolevalt Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis õenduse õppetooli õpetajana. Samuti on see mees töötanud Tallinna lastehaigla ja Põhja-Eesti regionaalhaigla õe ja Tallinna kiirabi abiõena.

Kinnipeetu on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis üldõenduse eriala.

Et kahtlusalune on töötanud meditsiini valdkonnas, teatas tänahommikusel pressikonverentsil ka Lääne prefekt Kaido Kõplas. Nagu sedagi, et mees on olnud seotud Kaitseliiduga.

Fotod: Eduard Laur

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Postimees
Postimees

Mingi jutt käis läbi, et oli politsei informaator…

ei tea
ei tea

kas seaduste rikkumsie eest ei võetagi relvaluba ära ?

Maarja
Maarja

Aga mida see kopter siis öösel otsis? Mees tabati juba 00.40

Pook
Pook

Mees ja töötanud muudkui õena. Muutus vahepeal naiseks või lihtsalt transseksuaal?

arvan
arvan

Oma töös on med vend ja med õde sama tähendusega

iseend naerad, üksinda
iseend naerad, üksinda

Nalja peab ikka oskama teha, siis on naljakas.

kurb
kurb

Kus siin selle draama juures see naljakoht on

Malle Viht
Malle Viht

Julm mees sellist ametit pidanud ja julma käitumisega ei saa aru miks inimesed pööravad ära. Kes annab õiguse teist inimest tappa. Miks oleme muutunud nii hoolimatuks sallimatus. Oleme juba USALE lähemale jõudnud. Vihkamist nii palju Kallid kaasmaalased olge rohkem üksteise suhtes sallivamad

pole ime
pole ime

kui iga õhtu telekas need kangelased karjakaupa igasugu tegelinskeid tapavad ja lapsed selliseid kangelastegusid suu ammuli vahivad

K.S
K.S

Ei, ei ole me USAle mitte üks gramm lähemale jõudnud. Seal murtakse valerahaga maksnud rets lihtsalt maha ja lämmatatakse mitte ei anta retsile relvaluba…

Kertu
Kertu

Miks sa seda inimest retsiks kutsud? Ta oli kahtlustatav valerahaga maksmises ning hiljem tuli valja, et polnudki valeraha. Sinu kommentaar naitab sinu enda retslikust.

Norm
Norm

No miks see nüüd nii tähtis on, kas süüalune oli seos kunagi Kaitseliiduga. On teada, et temal pole hetkel ammust ajast seost Kaitseliiduga.

vot siis
vot siis

Ega tähtis polegi ,oli tal seos kaitseliiduga v.mitte aga küsimusi tekitab, et liit soovis temast vabaneda ,nii ka juhtus ja siis ei jää nagu kellegi hooleks vastutada ja jälgida isiku vaimset tasakaalu ning tavaelus igapäevast käitumist. on ju kommenteerinud mõned õpilased tema ebastabiilsust ,töökohalt med. koolis keelduti midagi öelda-ei tööta enam nende juures ja kõik.Ju oli hea, et ise lahkus, umbes nii kumab sellest hoiakust.
Meditsiini see mees ilmselt teadis-tundis teatud määral kui arvestada töökohti ja haridust. Ju eksis manustades alkoholi ja sühhotroopseid koostoimel-ja läkski katus sõitma ,eks oli ju kuulda ka varasematest ebastabiilsustest tema puhul.

juss
juss

Kahtlustan, et ta tunneb pildi pealt ka Mart Helme ära!

wpDiscuz