7

Pidev lumesadu tekitas tunde, et teid ei puhastata

Kolmapäeva hommikuks maha sadanud selle aasta esimene paks lumevaip tekitas Lihula inimestes pahameelt, sest teed ja tänavad olid mitu päeva lahti lükkamata.

Lihula elaniku Kersti Ajaotsa sõnul jõudis sahk Lihulas Ristiku, Aia ja Pioneeri tänavaile alles neljapäeva õhtul. „Mina sain hakkama, aga selline olukord ei saa linnas normaalne olla. Sellist asja ei saa tekkida. Kas talv tuli nii ootamatult?” pahandas Ajaots.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vaino Saue
Vaino Saue

Lihula vallavalitsus ei olnud talve tulekuks valmis ja sellepärast olid Lihula tänavad lumest koristamata mitu päeva.
Huvitav, kas Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets, volikogu esimees Arno Peksar ja heakorra eest vastutav linnaametnik ei näinud, et maha sadanud paks lumi vajab koristamist?
Mille eest neile palka makstakse, kui ei täida elementaarseid kohustusi?

Lihula elanik
Lihula elanik

Arusaamatu hädaldamine. Mina ärkasin esimesel lumega hommikul kell kuus lumesaha hääle peale, mis minu maja eest tänavalt lund lükates mööda sõitis. Imestasin veel nii kiire reageerimise üle.

Majaomanik
Majaomanik

Hakkab pihta! Kaks päeva talve ja häda käes. Abitus!

Valli
Valli

Kuule majaomanik, asi pole abituses, vaid ametnike ükskõiksuses. Nemad on kohe ķodanikul turjas kui midagi tegemata või teed veidi hiljem. Sina ei tohi eksida aga ametnikud ei vastuta millegi eest, selles on point. Ehk said aru ?

Läänlane
Läänlane

Kui vaja, võtame ka peaministrit vale app

Tarkmees taskus
Tarkmees taskus

Kullamaal sama värk ega niidike keset teed pole lumetõrje .

Valli
Valli

Teeme aga konkursse mis ilmselt kuhugi ei jõua, samas elementaarsed tegevused ei õnnestu. Järelikult asjapulgad ei saa oma tööga hakkama.

wpDiscuz