5

Jennifer Cohen ja Väliharf võistlevad täna Eesti Laulu poolfinaalis

Jennifer Cohen. Foto: Peeter Langovits

Täna õhtul esinevad Eesti Laulu poolfinaalis Haapsalust pärit laulja Jennifer Cohen ja ansambel Väliharf, kuhu kuuluvad Marko Matvei ja Anto Siimson.

Haapsallasi näeb lauluvõistlusel kahe viimasena – Cohen astub lauluga „Ping Pong” lavale eelviimasena ja Väliharf esineb koos Synne Valtriga viimasena lauluga „Majakad”.

„Me juba Väliharfi poistega viskasime näppe, kummale Läänemaa inimesed rohkem pöialt hoiavad,” ütles Cohen.

Cohen lisas, et jõudsid järeldusele, et mõlemad saavad kodukandist võdselt toetust.

Cohen, kes võistleb Eesti Laulu poolfinaalis teist aastat, ütles, et suurem närv sai peaprooviga läbi. Seevastu esmakordselt lauluvõistlusel oleva Väliharfi liige Marko Matvei on enda sõnul närvis juba hommikul kella seitsmest saadik. „Närvi peabki olema,” lisas Matvei.

Matvei ütles, et katsub nautida iga hetke lauluvõistlusel. „Tunne on vägev, elu kogemus,” ütles Matvei.

Matvei sõnul sattus Väiharf Synne Valtriga koos esinema juhuslikult ja esimese hooga tundus koos esinemine Matveile arusaamatuna. „Sellist kooslust ei osanud keegi oodata,” ütles Matvei.

Cohen on kirjutanud koos Luisa Lõhmusega laulu „Ping Pong”. „See lugu sündis frustatsioonist ühe inimesega, kes mängis tunnetega,” ütles Cohen.

Täna õhtul asuvad poolfinaalis võistlustulle 12 koosseisu, kellest pooled pääsevad 29. veebruaril toimuvasse finaali.

Võitja sõidab mais Eestit esindama Rotterdami Eurovisiooni lauluvõistlusele.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
paar minutit
paar minutit

tegelikult on sul suurel laval ainult paar-kolm minutit, et eristuda konkurentidest, pakkuda midagi hingele ja meeldida publikule.Ei midagi isiklikku, kuid sellise lauluga pole see kahjuks võimalik.

juss
juss

See pinksiklobin on juba vana trikk ja poolpaljad tissid ei tööta ka enam!

Mina.
Mina.

Arvan et see Coheni plika saab järgmine aasta jälle proovida, laul liiga uimane, et edasi saada.

Läänlane
Läänlane

Tegelikult on veelgi täna siitkandist pärit lauljaid esinemas. Ansamblis Little Mess laulab Lihulast pärit Karmel Üksvärav.

Lihula
Lihula

asub ju Pärnumaal. Mis tal Läänemaaga pistmist?

wpDiscuz