Heiki Kranich kutsuti hiigellaenude tõttu vaibale

Lääne Elu

info@le.ee

Heiki Kranich. Foto: Arvo Tarmula
Heiki Kranich. Foto: Arvo Tarmula

Äripäeva artikkel rahvasaadiku Heiki Kranichi hiigellaenudest tekitas riigikogu korruptsioonivastases erikomisjonis küsimusi, mistõttu kutsuti pikaaegne tipp-poliitik aru andma, vahendas Postimees.

Korruptsioonivastase komisjoni esimees Katri Raik kinnitas Äripäevale, et neid huvitavad Kranichi käendatud laenude lepingud ja nende tingimused, mille esitamiseks kutsuti Kranich komisjoni istungile käesoleva aasta alguseks.

Kranichi pea kohal ripub ligi 275 000-eurone nõue, sest tema käendusega laenu saanud ettevõte W-Trade läks pankrotti, kusjuures laenu andis kõige rikkamaks läänlaseks nimetatud kinnisvaraettevõtja Koit Uusi firma Uuemõisa Invest. „Kuna tegemist on ühe kurva lõpuga looga, ei taha ma rohkem kommenteerida,” jäi Kranich mullu novembris napisõnaliseks, kinnitades siiski, et käendas kahte laenu.

Vt ka: „Heiki Kranichi pea kohal ripub kolakas nõue

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
eks
4 aastat tagasi

see salastatakse ka 75-ks aastaks

uskmatu toomas
4 aastat tagasi

Jõudiski kätte Mihklipäev !

Lonni
4 aastat tagasi

Eks ole ju tõsiasi,et meil,Eestis ,on varemgi olnud kitsed kärneriteks! Kas pole mul õigus?