0

Galerii: kiirabi kolis haiglasse tagasi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Põhja-Eesti regionaalhaigla kiirabikeskuse juhataja Arkadi Popov (paremal) rõõmustas koos haapsalu kiirabitöötajatega uute ruumide üle. Foto Arvo Tarmula

Kaks aastat Haapsalu veevärgis ajutisel pinnal tegutsenud kiirabi kolis nüüd tagasi Läänemaa haiglasse.

„Tagasi meditsiini juurde,” ütles Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) kiirabikeskuse juhataja Arkadi Popov. Ta lisas, et kuigi kiirabitöötajad olid ka oma ajutises asukohas väga rahul, on haiglas siiski selle poolest parem, et saab tagasisidet kiirabiga haiglasse toodud patsientide käekäigu kohta ning kiirabitöötajad ja haiglas töötavad tohtrid saavad üksteisele toeks olla.

Läänemaa haigla vastremonditud esimesel korrusel on nüüd kiirabitöötajate olmeruumid: kööginurgaga puhketuba ja magamistoad.

Haapsalu kiirabi vastutav õde Terje Kuusk ütles, et 1984. aastast kui tema kiirabis töötab on see kiirabil seitsmes kord kolida. „Loodame, et jääb viimaseks,” lisas Kuusk.

PERHi kiirabikeskuse alla kuuluvas Haapsalu kiirabis töötab 31 inimest, korraga on valves kaks kolmeliikmelist kiirabibrigaadi.

Fotod Arvo Tarmula

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz