Ranna rantšo pidaja süüdistab mentorit pettuses

Järgmisel nädalal viib Ande Baikov oma loomad Ranna rantšost uude lauta. Malle-Liisa Raigla

Järgmisel nädalal viib Ande Baikov oma loomad Ranna rantšost uude lauta. Malle-Liisa Raigla

Kõmsi lähedal asuva Ranna rantšo pidaja Ande Baikovi ja rantšo omaniku Maario Laasi vaheline tüli on paisunud nii suureks, et Baikov koos oma 300 loomaga peab rantšost 15. detsembriks välja kolima.

Baikov ja Laas süüdistavad üksteist petmises. „Keeruline lugu on selle rantšo ümber, praegu on see advokaatide lahendada,” ütles Baikov.

Baikov ise elab juba mõned aastad rantšost kilomeeter eemal ja uuel nädalal viib ta sinna ka oma loomad. Praegu aitavad vabatahtlikud uues kohas lauta ehitada.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ats
Ats

mida see rantšo tähendab üldse!? Pole eestikeelseid sõnu meil enam v?

muig
muig

Vanasti nimetati omanikku sellises situatsioonis ikka rendileandjaks, mitte mentoriks.

Loom
Loom

Ma ei saa aru, miks neid haigeid loomi ei või kaasa võtta? Ise suur loomasõber??

Ande Baikov
Ande Baikov

Loomulikult hooldan ja sõõdan ma neid juba 10 aastat. Praegu ka. Sellist lauset pole ma öelnud. Rääkisin palju uuest ja heast. Kahjuks sellest on väga vähe kirjutatud.

Roheline
Roheline

No need selle mentori hobused ju! Kuidas sa tohid teise vara kaasa võtta?! Vangi minek ju….

Roosa
Roosa

Kõik ju pidid mentori omad olema?

Roheline
Roheline

Jeerumküll,selline mentor siis?! Kinni tuleks selline aferist panna! Mömmi laskis ka see mees maha?

Volli
Volli
Oiiiii kuidas tahaks selle muti kohta rääkida ,milline varas ja aferist ta tegelikult on,aga maailmas saab internet otsa ennem kui ma siin kogu tõe saaks päevavalgele tuua. Teeb meedias haleda näo pähe,nutab ulub kui pahasti kõik on ja tulge appi ja annetage jne. Miks ta sellest ei räägi ku palju ta ise on meelega kuskile võlgu jäänud,kui paljusid kohalikke ülelasknud??? See koera laskmise lugu on ka puhas bullshit. Linud nokkisid surnud koeral silma välja ja ajab paska et koera lasti silma,mõelge reaalselt …….selle tõestas juba kohalik vet arst ,et seal ei olnud mingit laskmist. Neid lugusid on palju. Pealegi ,KUI… Loe rohkem »
Ande Baikov
Ande Baikov
Aaa, koerateema hinge peal. KAS sa oled laskja või laskjaga mestis? Sinu isiku Volli lasen ma kindlaks teha. Teiseks ära ürita eksitada inimesi ega Mõmmi mälestust rüvetada. Tal oli silm tömbi esemega sisse löödud ja keres 1 kuulihaav ja lahkamisekspertiis olemas. Kuul ka. Küll Sina ikka tead külavõlgadest. Neid on tõesti mul palju? Äkki saadad mõne nime ka. Lagastamine ja nälgas loomad kõlavad ka tuttavalt leiertatuna. Õnneks on sinusuguseid kurje oluliselt vähem ja toredaid sõbralikke inimesi kordades rohkem. Ausalt öeldes tuli ajakirjanik kirjutama uuest laudast aga sellist artiklit ma ei osanud oodata. Aga negatiivne paneb ju lehte ostma ja kurja… Loe rohkem »
jo jo
jo jo

Ande… Ekspertiis ju ei kinnitanud, et koera lasti… Ekspertiisi järgi oli koer saanud lõõgi, ehk vist siis autolt. Mingid kuulihaava ei olnud koeral

Omast kogemusest
Omast kogemusest

Sellest ajakirjanikust tuleb tõesti väga kaugele hoida!!! Inimesel puudub eetilise piiri tunnetus.

Ats
Ats

teil küll ei ole võimalik kommenteerija isikut kindlaks teha. Mõtetu ähvardamine!

Majaomanik
Majaomanik

Kas ma saan õigesti aru,et see nn.mentor on firma omanik? Kui nii,siis omanikul omaniku õigused oma vara kasutamisel ja kasutamisel.

jo jo
jo jo

Majaomanik.. Said jah õigesti aru… see mentor on omanik.

Ande Baikov
Ande Baikov

Hahah, ise kùsin ise vastan…

Ande Baikov
Ande Baikov

hahaha , sain teada, et üks inimene on korraldanud siin iseendaga vestluse ja uskumatult taibu ikka, edu Sulle selles armas naaber. Koerad hauguvad aga karavan läheb edasi.

wpDiscuz