23

Niine peatuse munakivid asenduvad unikividega

Niine peatuses on nüüd munakivide asemel unikivid. Malle-Liisa Raigla
Niine peatuses on nüüd munakivide asemel unikivid. Malle-Liisa Raigla

Haapsalus Niine bussipeatuses vahetatakse munakivid välja unikivide vastu.

Juuli keskpaigas kirjutas Lääne Elu, kuidas suured bussid ei mahu Niine peatusesse ja bussist väljuvad inimesed peavad astuma munakivide peale.

Nüüd lasi linnavalitus munakivid vahetada unikivide vastu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
urmas
urmas

Kui te vaatate pildilt kõnnitee ja sõidutee vahelist mururiba, siis selle võrra oleks võinud kitsas kõnnitee laiem olla.

Sm munakivitee
Sm munakivitee

Kas keegi on linnaviletsusest uurinud, et mis tingimustel need kivid vahetati? Kas polnud projektis ja hankes määratletud ning nüüd vahetab ehitaja garantiikorras ring? Või on hankes bussitasku suurus teine olnud ja ehitusjärelevalve paska tootnud? Või on tasku suurus võetud määruse järgi ja siinsed bussid ei vasta sellele, millede järgi on tehtud määrus? Või ei ole linnaliini taskus ette nähtud linnadevaheliste busside peatumist üleüldse ja seega need ei peagi sobima suurtele bussidele? Või lasi LV lihtsalt üle…

Kodanik
Kodanik

Prügikastid ka tulevad?

Reisija
Reisija

Huvitav, millal ootepaviljonid tulevad? Sügis käes, tuul ja vihm pea iga päev

juhuslik
juhuslik

Miks ootepaviljonid? Tuleb tulla õigeaegselt peatusse ja paviljone pole vajagi.
Kui on paviljonid siis noored lõhuvad neid ja jälle on vaja parandada ning rahvas pole ikka rahul.

Kodanik
Kodanik

Noortel nüüd muud tegevust. Käiakse poodides vargil.
Eile üks seltskond poisse seikles õhtul Realiseerimiskeskuses, edasi mindi väiksesse Rimisse.
Miks Rimides enam ei ole turvamehi? Kas Haapsalu turvad on lödipüksid või kõlbab ainult seal töötada, kus actionit ei toimu?

K.S
K.S

Kuuldavasti jäi linnavalitsusel õigel ajal hange korraldamatta, teema reklaamide paigaldamise kohta… Nüüd ongi nii, et kuna linnavalitsus ei tea millised reklaamid paviljonidele tulevad siis ei saa ju ka paviljone projekteerida ja veel vähem paigaldada…Aga vihma vastu aitab vihmavari..
PS! Olete Te üldse linnaisasid bussi ootamas näinud? Neil kuuldavasti sõidavad isegi koerad autodes(eelistatavalt UAZikutes)…

mina ise
mina ise

Kes Linnavalitsusest maksis omast taskust tehtud Kilplase töö ja materjali kinni. Kui keegi ei maksnud, miks siis Linnapea veel ametis on ja selliseid lollusi läbi laseb? Aeg on juba panna need Linnavalitsuse poliitilised Päevavargad oma rahakotiga vastutama tegema jäetud lauslolluste eest või mitte suutmise eest teha mittepoliitilist tööd linnarahva heaks!

Valdo
Valdo

Pole sõnu. Soovin vähem vihkamist ja rohkem sallivust.
Päikest teile päevadesse.

Agu
Agu

Raha pannakse rahakotist pihta ja ole salliv!? Kui kuskil eksitakse, siis tulebki tagasisidet anda ju! Kriitika ei ole alati halb vaid on ka edasiviiv

Agu
Agu

Sallijad need kõige suuremad vihkajad ongi!

Kommitädi
Kommitädi

Haapsalu rahvale hakatakse tagastatava tulumaksuraha asemel linna kaudu munakive tagastama.

kodanik
kodanik

Õelge, mis inimesed seal linnavalitsuses töötavad? Jääb mulje, et ajudeta. Kas siis tõesti kohe ei saanud unikivi paigaldada? Kes selle “ämbri” nüüd kinni maksab? Ega mitte meie, maksumaksjad?

Tuul
Tuul

Rahunege maha oma maksumaksja rahaga, te isegi ei tea palju teilt võetakse ja kuhu täpsemalt raha läheb, mingi väikse nelja ruuduse kivivahetuse peale kukutakse karjuma, mis ostseselt meile igaühele umbes mõnikümmend senti maksma läheb, aga kisa on nii suur. Hea, et korda tehakse. Väikse apsakas juhtus, ei ole seal valitsuses ka robotid, inimesed ikka.

Nii on
Nii on

Neid “apsakaid” on juhtunud juba liiga palju (muuhulgas põhikooli ehituse hilinemine, Kuuse tänava kergliiklustee seiskumine jne). Need pole apsakad, vaid drastilised vead kas linna poolt kinnitatud projektis või selles, et linna poolt ei loeta lepinguid. Puhas ebakompetentsus ja pohhuism, lisaks küündimatus ja loogilise mõtlemise puudumine.

juss
juss

Ei ole see väike apsakas, vaid pohuism!

Miss
Miss

Linnavalitsuses töötavad poliitproilerid ja Suklese tallalakkujad!

Agu
Agu

Raha ei teki õhust ju !!! Loomulikult on see linna eelarvest. Parem korda teha ikka ju, mis teha kui valimas inimesed ei käi, valige või kandideerige ise kohalikku omavalitsusse, kui teadjamad olete. Lihtne ju!

juss
juss

Asi pole unikivides, vaid ikka selles, et keegi (kloun?) ei taibanud mõõta bussi pikkust! Tuimalt laotud unikivid on ikka väga mage, võrreldes algse lahendusega!

Nii on
Nii on

Ehitati vastavalt projektile. Üks asi on valmis projekt (mis võib olla absurdne), aga teine asi on see, kui küündimatu linnaametnik võtab projekti vastu. See, mis võib olla ilus paberil, ei pruugi reaalsuses toimida. Sellepärast ongi vaja, et vastav ametnik oleks ka vastava haridusega ja omaks ruumilist mõtlemist.

K.S
K.S

Loodan, et linnavalitsus selle Ämbri ikka oma hiiglaslikust palgafondist maksab, mitte järjekordselt maksumaksja kraesse ei vääna…

juhuslik
juhuslik

Kiire ja oskusliku kivivahetuse eest saavad määratakse linnavalitsuse töötajatele preemia. Vot nii!

Agu
Agu

Kiirele tegutsemisele ja korraliku vigade paranduse eest ulebki inimesi premeerida ju! Kui poleks seda ümber tehtud, siis oleks häda kui suur olnud, aga nüüd kõik hästi!

wpDiscuz