8

Lääne-Nigulal pole Kekkiläga kokkulepet

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Foto: Urmas Lauri

Foto: Urmas Lauri

Lääne-Nigula vallavalitsus pole Kekkilä turbatootmisettevõttega kompromissi sõlminud ega kavatse seda teha enne, kui riigikohus otsuse langetab.

„Praegu läbirääkimisi ei toimu,” ütles Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

Kuule Larry ,mine oma lolli jutuga kuu peale !

brunn
brunn

Ma arvan, et siin räägitakse kahest erinevast asjast. Sadama müük ja turba kaevandamine.

eks ta ole
eks ta ole

Kekkilä kaevandamisleping ongi seotud Nõva sadama müügiga – meie anname teile kaevandamisloa ja teie meile soodsa hinnaga sadama. Kui nüüd kaevandamisluba ei anta, pole ilmselt Kekkiläl ka pointi sadamat müüa, eriti veel sellise võileivahinna eest. Ilmselt ta sadama ikka müüb, aga kas hind tuleb 2 või isegi 3 korda kallim …. ja meie maksumaksjatena plekime selle rõõmsalt kinni

seos
seos

Kas sadama müügitehing mitte ajalugu pole juba?

hehh
hehh

keegi pole lepingut näinud ja valla dokumendiregistris sellist paberit pole. Lääne Elu väitis ainsana, et leping allkirjastaud, paar päeva hiljem ERR-ile ütles Lõhmus, et läbirääkimised käivad ja leping on allkirjastamisel.

tase
tase

17. juulil kirjutas püstolreporter Urmas Lauri, et leping on allkirjastatud https://online.le.ee/2019/07/17/nova-sadam-sai-ujuvkai/
Kas vallast tilgutati valeinfot?

Selles
Selles

asjas on palju häma. Esiteks, miks peab vald ostma maksumaksja raha eest väikesadama. Omanik arendaks sadama nagunii välja, jutt odavast hinnast on häma.Siin võib-olla midagi hoopis muud taga ja äri käib üle volikogu pea. Lõhmusele tuleks üks korralik kuulamine ja umbusaldus korraldada, siis võib-olla hakkaks asjasse selgust tulema.

wpDiscuz