3

Rongiootajad kogunevad taas Haapsalu raudteejaama

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.comFoto: Arvo Tarmula

 

Täna kogunevad Haapsalu raudteejaamas jälle rongiootajad, et meenutada 22 aasta tagust aega, mil saabus Haapsallu viimane reisirong.

Rongi ootamise juhatab kell 18.15 sisse Lääne Raudtee juhatuse liige Rein Riisalu, kes räägib raudtee taastamise protsessi ajaloost, kell 19 vaadatakse ühiselt mängufilmi „Vehkleja”.

Rongi ootamise üritus on kõigile huvilistele tasuta. Et „ootamine” oleks mõnusam, paluvad korraldajad ootamisega ühinejail kaasa võtta piknikukorvid.

Rongiootajate sõpruskond koguneb Haapsalu raudteejaama rongi ootama seitsmendat korda. Kogunemine ja „ootamine” on alati 22. septembril, sest sel päeval 1995. aastal jõudis Haapsallu viimane reisirong.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
no näe, mis meeldib rahvale
no näe, mis meeldib rahvale

Traditsioonid maksavad ka midagi. Selle kogunemise saab põlvest-põlve edasi anda ja sajandeid seda rongi ootama jääda. Ärge siis võtke inimestelt võimalust oodata, ärge siis tekitage mõttetult kallist tühja rongi selle asemel!

nipsti
nipsti

Peaks ikka Valge Laeva ootamise üritusi samuti tegema.

Janari
Janari

Tallink sõidab ammu juba ju! Mitme valge laevaga isegi

wpDiscuz