3

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 18. mail

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

lel1805001

Pagulane end kohtus süüdi ei tunnistanud

Prokuratuur süüdistab meest vägivallatsemises, vägistamises ja tapmisega ähvardamises.

Oru koolis avati emade auks kohvikud

Oru koolis oli teisipäeva õhtul emadepäeva tähistamiseks esimest korda avatud kohvikute tänav. Juba üleeile oli selge, et samalaadne ettevõtmine korraldatakse ka järgmisel aastal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mh
mh

Vaktsineerida end naeru abil?Delfi uudistes on ära toodud Ants Laikmaa kohta ilmunud raamat,kus palju muhedaid fakte kunstniku eluloost.

riik
riik

peaks hoolitsema oma alamate eest, vaktsineerima tasuta ja kohustuslikus korras.lõpetage riigikokutajatele mõtetute hüvitiste(kõrtsiarved ja autoliisingud) maksmine ja suunake see raha tervishoidu, näiteks tasuta vaktsineerimiseks,

Vana+haapsallane
Vana+haapsallane

Läänemaa noored emad istuvad internetis ja loevad telegrammi ning saavad teada, et vaktsiinid on ülemaailmne vandenõu unustaded, et nad ise on vaktsineeritud. Noorte emade emad olid targemad. Hea elu on peast lolliks ajanud ning pseudoprobleemid esile tõstnud. Vaktsineerimata lastega minnakse ka Egiptusesse, Taisse ja kuhu iganes. Siiralt kahju in nende lollide vanemate lastest.

wpDiscuz