0

Kiltsi lennuväljal tuleb kestvuskross

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Haapsalu KK 2014 (6)

Foto erakogu

Laupäeval, 22. oktoobril on kõigil huvilistel võimalik Kiltsi lennuväljal osa saada Läänemaa suurimast motospordivõistlustest Haapsalu kestvuskrossist.

Haapsalu kestvuskrossil jagatakse nii Eesti kui ka Balti meistrivõistluste punkte ning lisaks Eesti paremikule on kohal tugevad krossisõitjad Lätist ja Soomest. Punkte jagatakse 14 masinaklassis ning läänlastest on Veteran 40+ klassis liidrikohta hoidmas Reio Engman, kes kindlasti soovib head tulemust ka kodusel krossil.

6 km rajale tuskavad esimesed võistlejad kell 11.00 Just siis antakse start 2 tunnisele soolomootorrataste võistlussõidule. Kell 13.45 alustavad 90 minutilist võidusõitu neljarattalised masinad.

Pealtvaatajatele on sissepääs tasuta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Paavo
Paavo

Kestvuskrossi sõidetakse pikemal rajal nt. 5-6 km ja vastavalt masinaklassidele kas 1 kuni 2 tundi. See oli siis lühidalt.

ah
ah

Kas ei võiks täpsustada mis asi on kestvuskross?

.
.

Rahustan esimest kibestunud kodaniku. Võta teadmiseks ,et krossis tõuseb kiirus väga harva üle 50km/h. Enamus trassist kiirus 20-35 km/h. Ja teine kodanik mis seal venelasest maha jäänud lagunenud lennuväljal ilusat on. Õnn on ,et keegi sellele hukule määratud lennuväljale kasutust leiab.

madis
madis

Tehke midagi ka elus ära ja siis tulge vinguma. Kindlasti ei ole keegi nendest kommijatest krossi näinudki aga oma inin tuleb ikka teele saata.

To edu
To edu

Tainas ära kigise

edu!
edu!

päris kena koha on segi sõtkunud…

Eesti+Vabaks
Eesti+Vabaks

Alles see oli kui hiilgava töövõiduna raporteeriti 50km/h kiirusepiirangust lennuväljal. Kehtib siis või ei? Või vajadusel ei kehti?

wpDiscuz