25

Ridala otsustas teha Haapsalule ettepaneku alustada liitumisläbirääkimisi

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Ridala volikogu

Liitumisläbirääkimiste poolt hääletas üheksa volikogu liiget. ARHIIV

Ridala vallavolikogu otsustas eilsel istngil, et teeb Haapsalu linnale ettepaneku alustada liitumisläbirääkimisi.

Ettepaneku liitumisläbirääkimisi alustada tegi volikogu kaheksa liiget: kuus opositsiooni liiget ja kaks valimisliidust Ühtne Ridala.

Eilsel istungil oli kohal 12 volikogu liiget. Liitumisläbirääkimiste poolt hääletas üheksa, vastu kolm volikogu liiget. Läbirääkimiste poolt oli ka volikogu esimees Toomas Vallimäe.

Nüüd tuleb Haapsalu volikogul otsustada, kas võtta ettepanek vastu või mitte.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
einoh,
einoh,

sellise ühinemisega kaotavad kõik. Ei ole enam linna ja ka vald on imelik ühe suure linnaga moodustis. Las olla üks korralik Haapsalu linn, vallad ühinegu omavahel.

igatahes
igatahes

Tegelikult ongi kahju, et Haapsalu linn kui selline pildilt kaob.

ääää
ääää

nuta lillekapsas, kao ta kuhugi

OP
OP

Kui vald ja linn ühinevad siis uus omavalitsus on vald ja juht vallavanem, mitte linnapea.

Aivar
Aivar

Reimo on noor inimene, kasutab inimesele mõeldud privileege nagu mõtlemine, seoste loomise oskus, fookuse seadmine, suur pilt. Äge! Jutt ainult nagu partorgil, nõretab partei patriotismist. Loodan, et see pole puue, vaid möödub ning ongi tee linnapeaks valla. Edu!

Mati Seakõrv
Mati Seakõrv

Kallis Toomas. Ütlesin Sulle kunagi, et tee Herjava teed korda, leiad hulga poolehoidjaid. Kui asja kätte ei võta, siis näed kuidas uus Suur Juht meile saabub. Naersid toona mulle näkku. Nüüd on tasumise aeg ja adjöö Toomas.

Ei
Ei

Miks peaks Haapsalu linn muretsema mingi Herjava tee pärast?

vägisi võimul
vägisi võimul

kasutades osavalt oma huvides valla admin, ressurssi ja demagoogiat on isamaaliit suutnud valimised oma kasuks pöörata ning teerullipoliitikaga võimul püsida, demokraatiast pole vallas haisugi

Ahto
Ahto

Inimesed ,mis teil viga on ?! Keegi kusagil ütleb ,et 5000 moslemit tuleb ja sellest pole pääsu . Keegi kusagil ütleb ,et sundliitmine tuleb ja sellest te ei pääse. Homme ütleb keegi ,et teid puuakse üles ja ise peate nööri ka kaasa võtma ja ärge üldse hakake pirisema ,sellest te ei pääse .
Lõpetage see lömitamine ja ajage selg sirgu !

hea mõte
hea mõte

väga õige! ära tüütab see maailmalõpu kuulutamise taoline ähvardamine “niikuinii tulevad” niikuinii juhtub. Sorry, aga mõned inimesed siin Läänemaal kujutavad veel endiselt ette et rahvas saab otsustada ja valida ja me ise kujundame oma tulevikku.

Truks
Truks

Nebukatti huvitab see kuidas saaks suklesega koos saunas käia aga kui liitumiseks juba läheb siis oleks mõistlik seda teha tallinnaga või rootsi kuningriigiga.

No
No

siiski lõpuks mingi edasiminek! See ühinemine tuleb ju niikuinii. Mõttetult kaua on raisatud aega ja lastud asjal vinduda… Uuemõisa lapsed saavad tulevikus ise vabalt valida, millises koolis ja mitmes linna huviringis saab käia. Praegu dikteerib seda valla bürokraatia. Ei näe siinsel vingumisel mingit pointi. Virisejad ei ole rahvas…

Isegi
Isegi

osaliselt Haapsalu linna ja enamuses Uuemõisa lapsed ja lastevanemad ootavad juba väga kaua Uuemõisa põhikooli. Ei virise, vaid avaldan oma arvamust ja nõuan, et sellega arvestatakse.

Piiks
Piiks

Õiglane pidi ju kindlasti poolt hääletama, ta ju Kalli Mari kapten.

töll
töll

Kas Lihulas on iga pingviin läbirääkimistele oodatud?

wpDiscuz