2

Ilmateenistus hakkas edastama asukohapõhist ilmaprognoosi

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Ilmateenistuse uuelt koduleheküljelt saab nüüdsest ka asukohapõhist ilmaprognoosi

Esmaspäevast üles seatud ilmateenistuse uuel koduleheküljel on uued atraktiivsemad kujundused saanud nii ilmakaardid, -graafikud, -tabelid kui ka prognoosmudelid HIRLAM ilma- ning HIROMB mereilma kohta.

"Lisandunud on radari komposiitpilt. Olulisimaks uuenduseks on ka asukohapõhine prognoos, mis võimaldab otsingumootori kaudu saada prognoositavat ilmainfot iga Eesti küla ning linna kohta," selgitas ilmateenistuse pressiesindaja.

Paralleelselt riigi ilmateenistuse veebilehega on avatud ka operatiivset lennumeteoroloogilist teavet sisaldav lehekülg www.lennuilm.ee. Lisaks vajalikele andmetele on seal ka asjakohast taustainfot.

Ilmateenistuse uus kodulehekülg on kolmes keeles ehk eesti, vene ning inglise keeles.

Fotod: Ilmateenistuse veebilehe ekraanitõmmised

Screenshot 2014-06-10 14.56.58 Screenshot 2014-06-10 14.58.30 Screenshot 2014-06-10 14.59.49

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
silver
silver
silver
silver

arenguruumi on palju, ntx graafika,nr-id kuhu helistada ka kysida kohaliku tähtsusega infot, aga hea saavutus ikkagi, P6jamaad ja Skandinaavija pikalt ees, selles suhtes

wpDiscuz