6

Külamehed parandasid Nigula külatee omaalgatuslikult

Avatar

Madiken

madiken@le.ee

Tee enne parandamist. Foto: Arvo Tarmula
Tee enne parandamist. Foto: Arvo Tarmula

OÜ Servik koos külameeste Margus Reimanni ja Tiit Looritsaga täitsid Priguldi bussipeatusest kirikuni viiva külatee üleujutatud madalkohad omaalgatuslikult killustikuga.

Reimanni sõnul oli Taebla vald nõus tagantjärele heategu rahastama, kuid mehed otsustasid vallale jõulukingi teha ja pakkumisest loobuda.

Taebla valla ehitus- ja kommunaalnõunik Olev Peetris sõnas, et külameestele ollakse ääretult tänulikud. “Vald tunnistab oma saamatust: mehed olid julgemad ja asjalikumad kui vallaametnik Peetris,” kommenteeris Peetris ise.

Külaelanikele muret teinud teed kasutavad Nigula lapsed koolis käimiseks. Vallal ei ole aga senini parandustöödeks eelarvest raha jätkunud. Peetrise sõnul kardeti ka, et pehmele pinnasele ei saagi autoga peale sõita ning seetõttu ei julgetud tööd tellida.

Madiken Kütt

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nigulast
nigulast

no Tiit on tubli mees !

Margus
Margus

tublid olete, meenub aastate tagaune juhtum Nõvalt, kus kalurid lappisid riigimaanteed. Nüüd võite rahulikult jõule pidada – ILUSAID JÕULE!

Märt
Märt

tubid mehed..mis siin ikka vinguda ja kiruda..tegutseda tuleb

Heiki Magnus
Heiki Magnus

Ega alati ei peagi ootama, teha võib ka ise, ehk siis omaalgatuslikult. Kõik ju rahul! Edu meestele!

valla jüri
valla jüri

aga peetris kardab ju kogu aeg.

kohalik
kohalik

ja sina tead täpselt kes mida kardab. Mida sa ise kardad??? Ei saa kohe ilma kommimata, näpud sügelevad???

wpDiscuz