Haapsalu korvpallimeeskond alustas võidukalt

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Sel hooajal Haapsalu korvpallimeeskonnaga liitunud Andre Reinart (nr 6) on kahes esimeses mängus olnud võistkonna resultatiivseim mängija. Foto: Tiit Treimann

Haapsalu korvpallimeeskond on Saku II liiga uut hooaega alustanud kahe võiduga ja asub liigatabelis kolmandal kohal.

Laupäeval võõrustas Haapsalu korvpallimeeskond hooaja esimeses kodumängus liiga uustulnukat, Pärnu võistkonda SK Tünamo 84:69.

Esimese veerandaja lõpuks edestasid pärnakad läänlasi küll kolme punktiga, kuid teisel veerandajal läksid haapsallased juhtima. Esimese poolaja lõpuks edestas Haapsalu külalisi kahe punktiga 39:37. Teisel poolajal hakkasid Haapsalu korvpallurid koduseinte toel eest ära minema, järjest punktisummat kasvatades edestasid nad mängu lõpuks vastast 15 punktiga. Haapsalu mängijad tabasid kahepunktiviskeid 57protsendilise täpsusega.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!