Lihula maantee remont lükkub edasi

Metsa tänav. Foto: Malle-Liisa Raigla

Metsa tänav. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu eelarvestrateegia kinnitamisel tegi eelarve- ja rahanduskomisjoni esimees Mati Hunt reedel haapsalu linnavolikogus ettepaneku lükata Lihula maantee remont edasi ja remontida 2023. aastal Metsa tänav.

Hunt põhjendas, et kuna samast meetmest saab raha taotleda nii Lihula maantee kui ka Metsa tänava remontiks, oli tema sõnul komisjoni üksmeelne soov teha esmalt lõpuni korda Metsa tänav.

Sama kinnitas volikogule ka linnapea Urmas Sukles. „Riik toetab igal aastal ühte projekti. Mõttekas ja loogiline on teha Metsa tänav enne valmis,” ütles Sukles. „Lihula maanteed on vaja remontida, aga see pole nii hädapärane.”

Nii lähebki t8uleval aastal esimesena läheb remonti Metsa tänav ja aasta hiljem Lihula maantee. Mõlema tee jaoks plaanib linn riigilt küsida miljon eurot, millele lisandub omaosalusena vähemalt 320 000 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
üldse ei alga
üldse ei alga

Millal see remont siis ikkagi algab? Järgmisel aastal? Aastal 2023? Või Haapsalus jääb aasta 2022 üldse vahele? Pole aastat, pole ka remondivajadust.

Kaka Mannus
Kaka Mannus

Oravanärud tõmbasid kriipsu peale ka teede ehitusele ja remondile, isegi peldikud ja prügikastid võetakse ära!…mis siin rääkida veel mingist külavaheteest!

Härra Õ
Härra Õ

Kirjavigadega pole siin tõesti tagasi hoitud. Ajalehtedes võiks olla selline asi pigem harv juhus.

Ats
Ats

Jällegi väga hea otsus! Metsa tänav ongi kahlaselt lai,selle saaks hulga kitsamaks ehitada. Ehk saaks isegi ühesuunaliseks,palun! 😅

Antsuke
Antsuke

Ja loomulikult kõik mis sillast pärnu poole jääb, sellest suva, ja no raudtee tänav ei kannata ammu enam kriitikat… aga vaatame mis siis järgmisteks valimisteks kokku lubatakse..

Kuli
Kuli

Hunt ise ju elab remontimata lõigul. Loomulikult tahaks koju saada nii, et hambaid suust välja ei raputa.

Pensionär
Pensionär

„Riik toetab igal aastal ühte projekti. Mõttekas ja loogiline on teha Metsa tänav enne valmis,” ütles Sukles. – kulla kõlupea riik ei toeta siin küll mitte midagi, riik röövib siin 68% maksukoormusega rahva paljaks ja siis valatakse see metsatänava asfaltisse mitte ei kasutata kogukonna arenduks. Pensionäridel pole enam raha et elektri arvetki maksta, nemad hakkavad tänavaid remontima.

juku
juku

Teie olite vist tööpõlgur vene ajal.

Noor penskar
Noor penskar

Mina penskarina ei irise,vägagi palju on linnas tehtud.

no muidugi
no muidugi

metsa tn. liigub 1ooo autot tunnis , Lihula mnt. ainult mõningad

Arvos
Arvos

Majaesine peaks olema siiski viisakas, mitte puukuuri tagune.

Pamp
Pamp

Metsa tänav linna peatänavaks!

Jaaah
Jaaah

Eks ikka häda jälle

wpDiscuz