Lääneranna volinikud lähevad ringsõidule

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lääneranna volikogu. Foto: Urmas Lauri

Järgmisel reedel teevad Lääneranna vallavolikogu liikmed ringsõidu endises Lihula ja Kõmsi vallas.

Volikogu esimees Armand Reinmaa ütles, et Metsküla kogukond on saatnud volikogule kirja, milles kutsutakse kooli ja raamatukogu tulevikuga seonduvale arutelule.

17. detsembril kavatsetakse käia läbi kõik vallale kuuluvad haridus-, kultuuri ja sotsiaalobjektid Kõmsil, Metskülas ja Virtsus. „Vaataks kõik koolid üle ja saaks ka sealse kogukonnaga kokku. Siis saavad volikogu liikmed ise aimu siinse piirkonna koolidest,” ütles Reinmaa.

„Teil on kõigil parem otsuseid teha, kui on objektidest reaalselt ülevaade,” ärgitas vallavanem Ene Täht volikoguliikmeid ringsõidul osalema.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ääremaalt
Ääremaalt

On küll eksitus Hanila valla nimega, mille keskus asus Kõmsil. Aga minu arvates on ikkagi hea, et Lääne Elu kajastab ka Lõuna- Läänemaa uudiseid. Väga tore on lugeda, et vallaisad-emad külastavad ka lihtrahvast ja pööravad tähelepanu nende muredele. Igasugune suhtlus annab infot õiglasemate otsuste tegemisel. Ega see nina püsti ja omavahel kraaklemine vii valla elu paremuse poole.

Jaak
Jaak

Sulesepp peaks ikka teadma millest kirjutab. Kõmsi vald, no tule taevas appi. Rohkem pole vajagi lehe taseme kohta öelda.

Jaan
Jaan

No see uus valitsus ei tea siis küll midagi.
Mingit Kõmsi valda pole olnud.Hanila vald oli. Ja kunagi oli ka Massu vald.

voldemar
voldemar

ja karuse vald

hea ettevõtmine
hea ettevõtmine

ka oleks soovitav tutvuda maailma parimate kogemustega riikide selliste süsteemidega nagu sveitsis, prantsusmaal, itaalias, tansaanias, uusmeremaal ja mujal, et saada reaalset ülevaadet , et teha parimaid otsuseid

Mati Põdra
Mati Põdra

Ah ärge nüüd norige ka! Juba see, et viitsitakse ka reaalselt oma p lõpuks ometi kohale vedada, on kohalikke olusid arvestades hüpersuperkõva saavutus.

Estravel
Estravel

Ka Aafrika ja Brasiilia on väga olulised reisisihtkohad, kus kogemusi ammutada!

seda
seda

meie milling ja aer ju teavad

wpDiscuz