14

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 12. oktoobril

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Riik annab Linnamäe kergliiklustee ehitamiseks raha

Tuleva aasta riigieelarvest jagatakse näpuotsaga raha ka Läänemaale. Riigieelarve eelnõu järgi kulub raha nii Rohuküla sadama Lõunakai rekonstrueerimiseks, Rukki kanali süvendamiseks kui ka Linnamäe–Rannaküla kergliiklustee ehitamiseks. Suurim investeering nähakse aga ette Turba–Rohuküla raudteelõigu taastamiseks.

Vormsi volikokku pürib kolm valimisnimekirja

Võrreldes nelja aasta taguste valimistega, kui valida oli sisuliselt ühe valimisliidu nimekiri, on sel korral Vormsis oodata päris valimisvõitlust. Kui volikogu eelmine koosseis koosnes tervenisti ühe valimisliidu Terve Vormsi inimestest, siis seekord on suuresti sama seltskond jagunenud kahe valimisliidu – Avatud Vormsi ja TasakaalusAreneva Vormsi – ning Keskerakonna nimekirja vahel. Ka on kandidaate seekordsetel vaimistel kümne võrra rohkem.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
aare pilv
aare pilv

on need politsei poolt tagaotsitavad seal esiküljel?

Ei tea
Ei tea

dead or alive 🙂

see saadik saab hääle, kes lubabki
see saadik saab hääle, kes lubabki

Kus on kergliiklustee Taeblast Rannakülani? Kahtlen sügavalt oma valikutes, saata volikokku Taeblast kandidaate. Keda siis valida? Valin saadiku Linnamäelt? Jälle kasu pole, ega tema ikka teed Taeblasse ei hakka läbi suruma. Tehke normaalne projekt kergliiklustee Haapsalust Turbani, no esialgu Taeblanigi. Aasta on 2021 ja jalgrattad kakerdavad olematul laiusega sõidutee äärel? Halloo!

Anonüümne
Anonüümne

Sooviks nende kandidaatide nimesid,kes Toompeal vabaduse eest seismas käivad ja ka 23.-l lähevad.Kui kedagi valida on üldse?Läänlased magavad??Me tulevik ei sõltu valimisparteidest,vaid meist endist.23.-st oktoobrist oleneb palju, keegi meile niisama midagi kätte ei anna.Kui soovime elu paremaks,peab astuma välja selle eest avalikult.

kodanik
kodanik

usu mind et osad siit EKRE nimekirjast ei lähe ka sinna, olen kutsunud juba 3-e ,et paneme auto täis ja läheme. Kedagi ei huvita kahjuks

AVS
AVS

Samas pole halba ilma heata – see tähendab ju, et EKRE nimekirjas on vähemalt kolm ajudega inimest olemas, maine koheselt tõusis 🙂

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Selline idiootsus ei saagi ühtegi normaalset inimest huvitada nagu ekre oma asjadega on

Hmm huvitav naljatilk
Hmm huvitav naljatilk

mis nimelt? Mis on idiootsus teiemeelest?

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Mõtlemisvõimetutega manipuleerimine.

kui
kui

poleks tugevat REF. nimekirja, siis vaevalt riik raha annaks. Selles ongi vahe, et riik ei anna kuusetuka kolla nimekirjale, vaid ikka erakonna nimekirjale, kui ollakse võimul, see ei tähenda, et nimekirjas oleksid kõik erakondlased, paljud on toetajaliikmed, et oma kogukonda toetada.

Nimi kohustuslik
Nimi kohustuslik

Mis ajast see Pajula mingi arvamusliider on või millega silma paistnud?

...
...

Ei pea palju maksma vist

Jas
Jas

Tasuta reklaam rehvidele ?

wpDiscuz