4

Homme on elekter rekordiliselt kallis

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Elektri börsihind neljapäeval, 11. veebruaril. Graafik: Eesti Energia

Elektri keskmine hind kerkib homme Nord Pooli elektribörsi andmetel Eestis selle aasta rekordilise ligi saja euroni megavatt-tunni eest, kuid hommikul tuleb maksta oluliselt rohkem.

Pakane on elektri hinda kergitanud ning homme tuleb arvestada, et päeva keskmine kilovatt-tunni hind kerkib ligemale 12 sendini. Täna on see alla 9 sendi, selgub Eesti Energia veebilehelt.

Homme hommikul kella üheksa ja kümne vahel maksab elekter Eesti hinnapiirkonnas 28,64 senti kilovatt-tunni eest. Kella 18 ning 19 vahel aga 23,66 senti ning kella 19-20 vahel 18,65 senti.

Samasugust hinda tuleb maksta ka Soomes, Lätis ja Leedus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
see
see

pidi ju eesti rahvale igati kasulik olema , edendab majanduskasvu, toob riigikassasse raha juurde, oleme ju teel 5 rikkama hulka, ärge seda unustage

Metsaelanik
Metsaelanik

Me ju tahtsime Põhjamaade hulka kuuluda, nüüd ongi sama külm ja elekter sama kallis, tavaliselt isegi kallim.

raamatupidaja
raamatupidaja

Eiektrihinnale tuleb liita veel võrgutasu,aktsiis,taastuvenergiatasu,müüja kasum+käibemaks,siis tuleb ilusti juba max 45 senti/kw!! No tule appi!!

energia
energia

orjus jätkub ja süveneb

wpDiscuz