8

Lihula gümnaasium läheb koroona tõttu distantsõppele

Lihula gümnaasium. Foto: Urmas Lauri
Lihula gümnaasium. Foto: Urmas Lauri

Järgmised kaks nädalat on Lihula gümnaasiumi 2.-12. klass distantsõppel, sest laupäeval tuvastati ühel kooli õpilasel koroonaviirus.

Kooli direktori Siret Kesküla sõnul oli neil eile koolis kriiskomisjoni koosolek ja on valmis distantsõppele minema.

Kesküla ei osanud öelda, millal õpilane viimati koolis käis, sest terviseamet ütles koolile õpilase vaid klassi täpsusega.

1. klassi õpilastel ja väikeklassidel jätkub kontaktõpe. Kesküla sõnul on tegemist haridusministeeriumi soovitusega ja neil klassidel ei ole kokkupuudet nakatunud klassiga.

Õpilane sõitis ka Lihula ümbruses ühistranspordiga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kas
Kas

nüüd on kõigis haridusastustes kõigis küsimustes lastevanemate nõusolekut vaja? Ja kui muist on nõus ja muist pole, nagu on alust eeldada?

Volli
Volli

paras aeg see kool üldse kinni panna,jääb vallal hulga raha alles.

Jüri
Jüri

Mis sel Lihula Gümnaasiumil siis nii hullusti viga on , et kohe nii karm otsus. On siit võrsunud vägagi nimekaid inimesi ja tulnud hulganisti kõrgelt haritud tublisid inimesi.

Ka lõpetatud Lihula gümnaasium.
Ka lõpetatud Lihula gümnaasium.

Nagu mina!!!!

Kas
Kas

distantsõppele minku otsustas kool või oli see Terviseameti korraldus? Esimesel juhul on vajalik lapsevanemate nõusolek.

to Kas
to Kas

Mis jama sa ajad…. EI ole selleks vaja lapsevanemate nõusolekut, kui on ohus õpilase tervis ja elu… Vaid on koolil teavitamis kohustus distantsõppele minekul. Ära mõtle seadusi välja.

jana
jana

mõtlesin sama,ärge keerutage

Jaan
Jaan

Kui ei öeldud kes nimeliselt aga see oli täpselt teada, et sõitis ühistranspordiga.

wpDiscuz