0

Huvikeskuse huviringidest toimuvad vaid Kirke tunnid

Võimlemiskooli Kirke väikesed võimlejad. Arvo Tarmula

Haapsalu noorte huvikeskuseses toimuvad sel õppeaastal veel vaid võimlemiskooli Kirke tunnid, teisi huvikooli huviringe sel õppeaastal enam ei avata.

Huvikeskuse direktor Reelika Ender ütles, et võimlemistunnid toimuvad paari õpilasega lossipargis. „Kaks meetrit on vahet, igalühel on oma joogipudel ja desovahend,” ütles Ender.

Päris kõik Kirke võimlejad siiski trenni ei pääse – võimlemistunnid on vaid võistlusgrupi võimlejatele ja individuaalvõimlejatele.

Teised huviringid jäävad ära. „Rulaparki nagu nii ei saa ja kui juhendaja sinna lähekski, oleksid teised lapsed ka kohe pargis,” ütles Ender.

Kuigi Haapsalu staadion on laupäevast avatud, jääb rulapark endiselt suletuks.

Ender ütles, et eile otsustasid nad koos linnavalitsusega, et ringe sel õppeaastal enam ei avata, sest neil ei ole  huviringe, mida saaks õues teha. Näiteks pilliringid vajavad sisetingimusi.

Kuna huvikeskusel pole rohkem ringe, mida välitingimustes teha, jäävad teised huviringid õppeaasta lõpuni ära.

 

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz