9

Aprillis ei ole Läänemaal leitud ühtegi koroonahaiget

Foto: Pixabay

Läänemaal on koroonaviirus tuvastatud neljal inimesel, aprillis ei ole lisandunud ühtegi uut nakatunut.

Kõik Läänemaal nakatunud on mehed – kaks vanusegrupis 20–24, üks 35–39 ja üks 55–59. Kaks nakatunut on tervenenud, kaks ei ela Läänemaal, vaid see on nende registrijärgne elukoht.

Esimesed kaks Läänemaa nakatunut diagnoositi 17. märtsil, kaks järgmist 31. märtsil. Kokku oli eile testitud 437 Läänemaa inimest.

Eestis on kinnitatud 1434 haigusjuhtu. Viirusesse on surnud 36 inimest, haiglaravil on 137, kellest 10 on juhitaval hingamisel. Haiglast on välja kirjutatud 133 inimest. Kokku on Eestis teste tehtud 36 024.

Ööpäevaga lisandus 34 positiivset tulemust ning COVID-19 tõttu suri Põhja-Eesti regionaalhaiglas ravil viibinud 71-aastane mees.

Kõige rohkem positiivseid teste laekus rahvastikuregistri andmete järgi Harjumaal (18), Ida-Virumaal (6) ja Saaremaal (6). Järgnesid Hiiumaa, Pärnumaa, Tartumaa ja Võrumaa, milles kõigis oli üks uus positiivne test. Tänase seisuga on enim nakatunuid jätkuvalt vanusegrupis 55-59 (18%), järgnevad vanusegrupp 20-24 (15%), vanusegrupp 15-19 (12%) ja vanusegrupp 50-54 (12%).

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pamp
Pamp

Kust te selle lasteaia teema leidsite? Lugege kirjutise pealkirja, kus kirjutatakse hoopis millestki muust, lambakari.

Aiad
Aiad

Haapsalu linnas võiks lasteaia rühmad vastavalt vanusele avatud olla – igast ühest üks vähemalt. Pole ju haigeid lapsi registreeritud siin maakonnas.Osad vanemad saaksid seega tööle. See üks rühm linna peale ja igas vanuses koos ei ole enam mõistlik lahendus.

qwerty
qwerty

Lugege tänast lehte, selgelt on seal kirjas, kelle jaoks koolid avatakse. Need kellel distantsõpe õpetaja arvates edukalt toimib ei peagi kooli minema. Kooli oodatakse neid, kes vajavad järelaitamist või kes pole üldse praegusel ajal kodus kodutöid teinud. Eraldi on gümnasistid välja toodud.

Erx
Erx

Ma ei saa aru, mis kiire mai lõpus nende koolide avamisega on? Distantsõpe toimub edukalt ja maikuus lapsi ja õpetajaid koroonariskiga lõbustama hakata pole arukas idee.

Lõpuks ometi!
Lõpuks ometi!

Võiks ju Läänemaal lasteaiad ja koolid avada tasapisi. Hullu ju meil pole olnud kuuaega.

Maria
Maria

Mis kiire nende koolide avamisega on?

Kodanik
Kodanik

Siis tuleks Läänemaa ka lukku panna.

Kodanik
Kodanik

Haapsalu lasteaiad ei ole kõik kinni. Üks peaks olema lahti. Kuna lapsi oli vähe olnud, siis käivad kõik ühes lasteaias, teised pandi kinni.
Ma arvan, et enam ei ole mõtet enne sügist koole avada. Meie oleme koduõppega juba ära harjunud.

Roheline
Roheline

Et siis tuleks ka meil hullumaja?! Ei ole vaja ju! Mis mõte sellel oleks,kui teised lapsed kõik kodus….

wpDiscuz