9

Haapsalu linnapea kutsus vastuvõtule 800 inimest

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Kaitseliitlaste paraad mullu 24. veebruaril, erakordselt udusel päeval Haapsalu Vabadussõja ausamba juures. Arvo Tarmula

Kaitseliitlaste paraad mullu 24. veebruaril, erakordselt udusel päeval Haapsalu Vabadussõja ausamba juures. Arvo Tarmula

Eesti vabariigi 102. aastapäeva tähistatakse üle terve Läänemaa: toimuvad kontserdid, lillede viimine Vabadussõjas langenute mälestussammaste juurde, omavalitsusjuhtide vastuvõtud.

Esimesena teeb Eesti vabariigi aastapäeva tähistamisega otsa lahti Noarootsi: õpilaste ja lasteaialaste heategevuskontserdiga Pürksi kultuurimajas neljapäeval. Peale kontserti pakutakse ka pidupäevakringlit.

Reedel on Eesti sünnipäeva ettevõtmised Martnas ja Lihulas. Martnas koguneb traditsiooniliselt kogu koolipere ennelõunal kirikusse. Lihulas on aga kavas mitmesuguseid ettevõtmisi.  Ennelõunal räägivad Lihula kultuurimaja peegelsaalis Eesti vabariigist ja riigikaitsest Lihula gümnaasiumi vilistlased kolonelleitnant Janno Märk ja major Lauri Kuusekänd. Sellele järgneb kontsert teatrisaalis, kus kokkutulnuid tervitab Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets ning muusikat teeb Uku Suviste.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Enriko
Enriko

Eestlane on 100% veendunud, et mitte ükski me reisihuvilistest kaasmaalastest pole maailmast teatud sorti viirust kaasa toonud ega lähe seda (enese teadmata) massipidustusele levitama. Tõesti loodan, et seekord veab aga aja edenedes ei näe küll optimismiks põhjust.

Kodanik
Kodanik

Kas jälle linnapea ja külvivoliniku suurushullustus. Kellele sellist jama vaja on? Kultuurimaja saali mahub vaevu-vaevu 600 inimest, mida need ukse taha jäänud sel ajal teevad? Selle raha eest saaks ju veidigi linna tänavaid remontida.

Vana
Vana

Kullakesed. Pooled kutsud ja pooled ei tule. Normaalne ju.

Postimees
Postimees

Kalewi Liiva…
Väljaarvatud mõne erandiga.

Postimees
Postimees

Lõpsi Maffia ka kohal?

juss
juss

Uku Suviste? Kas Uudo Sepp ei kõlba? Kui alatu!

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Kindlasti tore üritus.Huvitav,mis pilet maksab ??

Vandaal
Vandaal

Igal aastal ühed ja samad näod nagunii!

mitteteadja
mitteteadja

Paarsada jääb suure saali ukse taha? Või nad eeldatavasti lihtsalt ei tulegi…

wpDiscuz