3

Surmaavarii põhjus pole ikka veel teada

Autoõnnetuses sai üks inimene surma ja kaks vigastada. Kumb juhtidest süüdi jääb, pole veel teada. Eduard Laur

Ligi kaks nädalat tagasi, 15. jaanuaril oli Risti lähedal Jaakna külas avarii, kus hukkus 27aastane mees. Politsei sõnul pole õnnetuse põhjus ega süüdlane veel teada.

Ka ei kinnita ega lükka politsei ümber seda, kas juhid olid kained. „Mõlema autojuhi võimalik joove selgub ekspertiisis, kuid ekspertiisi tulemused ei ole veel teada. Praegu menetlustoimingud käivad,” ütles Haapsalu vanemuurija Terry Lukk.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Puzikov
Puzikov

kaldun arvama, et Teile söödetakse ette siin mingi “genereeritud” põhjus, et karmi tõde mitte avalikustada. A la ühel juhil terviserike, rehv lõhkes, autol tuled valesti reguleeritud ja pimestas teist juhti. Kui peaks panustama ise puusalt – keegi peadpidi nutitelefonis …

Pook
Pook

Kus need ekspertiisid huvitav tehakse, et nii kaua aega läheb. Silmal saunas või? Tuleks ikka kiiremini tegutseda.

Eksberd
Eksberd

Ekspertiisi valmimise tähtaeg on vist pool aastat, kuna seda ei vajata varem. Selleks ajaks on avarii juba ununenud kõigil.

wpDiscuz