3

Galerii: Haapsalu vanalinnas sätiti liikluskorraldus talviseks

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kuigi Rootsituru purskkaev on taas ringtee keskmeks, on paljud autojuhid siiski veel suvise liikluskorralduse tõttu ringil vales suunas sõitmas. Foto: Urmas Lauri

Alates esmaspäevast kehtib Haapsalu vanalinnas taas talvine liikluskorraldus. Seoses sellega muutus Rootsituru purskkaev taas ringtee keskmeks ning ümber selle tuleb liigelda ringtee liikluskorraldusest lähtuvalt.

Kohvikute suveterrassid on eemaldatud ning ühistranspordiliiklus kulgeb taas Ehte ja Karja tänava kaudu.

Liikluskorraldus vanalinnas toob kaasa järgmised muudatused maakonna bussiliinide töös:

1. Karja, Ehte ja Okase muuseumi peatused avatakse.

2. Mihkli tänaval maja nr 3, Suur-Lossi tänaval maja nr 13 ja Lahe tänaval maja nr 11 juures ajutised peatused suletakse.

3. Maakonnaliinide nr 2, 2A (Holmi-Uuemõisa suund), nr 3 (Holmi-Ragn-Sells suund) ja nr 34, 34A (Holmi-Uuemõisa suund) marsruut on Holmi – Sadama – Suur-Lossi – Ehte – Karja – Posti.

Ühistranspordi muudatuste kohta on teave peatustes, riikliku ühistranspordiregistri veebilehel ja MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse kodulehel.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juhuu
juhuu

Talumehe omad vähemalt pühivad ka ukseesise prahist puhtaks.

Sadama Armin
Sadama Armin

Tegelikult on ju vähemalt 2 nädalat juba terassid läinud. Ainult talumehe oma laiutas. Viisakas oleks ikka septembris korraldus tagasi muuta. Üritused ja Haapsalu suvi juba ammu läbi.

võib
võib

Viisakuse alusel terrasse ei paigaldata, ei eemaldata. Selleks on linnaga leping ja kui kuupäev lubas, siis oli neil ka õigus laudu-toole tänaval hoida. Nüüd kõik ok ja liiklus vanaviisi!

wpDiscuz