5

Bahovski: kui on must, siis…?

Erkki Bahovski, Diplomaatia peatoimetaja.

Erkki Bahovski, Diplomaatia peatoimetaja.

Enne valimisi ikka juhtub. Nii juhtus näiteks sotsiaaldemokraat Rainer Vakraga, et Eesti Ekspress avastas tema bakalaureusetöö plagiaadi.

Nüüd on enne oktoobris peetavaid valimisi juhtunud ka Kanada peaministri JustinTrudeauga. Välja on ilmunud pildid ja videod tema 20ndatest eluaastatest, mil Trudeau kehastus grimmi abil mustanahaliseks (räägitakse nii blackface’ist kui ka brownface’ist).

Ent kui Vakra lõputöö osutuski plagiaadiks, siis Trudeau puhul asi nii ühemõtteline pole. Muidugi tekib esmalt küsimus, miks ilmusid need pildid välja alles nüüd, mitte siis, kui Trudeau esimest korda peaministrikohta jahtis, kuid võibolla ei peetud teda toona piisavalt tõsiseks kandidaadiks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

See lips võib olla varastatud….kaltsukast. Ja huvitav,kes sellistele tarkuritele üldse palka maksab ?? Ning miks ?

N:E:
N:E:

Sellest ka ettepanek: Neegrite mängimine ntetükkide lõoetada ja mitte välja teha nendest.

mirru
mirru

kas see Jevropropagandist on nüüd haapsalusse elama asunud et seda siin nii palju eetrisse lastakse. või on see karnau käsk poliitkoopagandaga rahvast toita

Majaomanik
Majaomanik

Honorari ikka,üks ja sama jutt saadetakse kõigisse kobrulehtedesse ja eurod kõlisevad.

jah
jah

Mhmh. Samamoodi lahvatas ju fabritseeritud skandaal tulevase IT-ministri Kuusiku ümber…

wpDiscuz