11

Tallinna maantee avatakse kolmapäeval

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Remonditaval Tallinna maanteel on puudu veel teemarkeeringud ja kolmapäeval avatakse tee liikluseks. Foto Haapsalu linnavalitsus

kaua remondis olnud Tallinna maantee avatakse kolmapäeval liikluseks.

Kui esialgu pidi Tallinna maantee liikluseks avatama juba reedel, siis nüüd on Haapsalu linnavalitsus lubanud, et tee avatakse kolmapäeval.

Haapsalu linnavalitsuse majandus- ja taristunõuniku Sirli Vaksmanni sõnul lükkas plaanitud avamise edasi läinud nädala lõpu vihmasadu. „Reedel oli plaanis avada, aga vihma tõttu ei saanud teemärgistust maha märkida,” selgitas Vaksmann.

Vaksmanni sõnul käivad markeerimistööd täna ja homme. Ta lisas, et kui tee markeerimisega varem valmis jõutakse, võidakse Tallinna maantee liikluseks avada isegi juba juba teisipäeva õhtul. „Kui valmis on, võtame kohe tõkked maha ja lülitame foorid sisse,” lubas Vaksmann.

Päris valmis Tallinna maantee veel pole – tegemata on kõnniteede kinnistute vaheline haljastus, mis trasside kaevamisega kahjustada sai. Haljastustööd aga Vaksmanni sõnul liiklust väga palju ei sega. „Maantee jääb ikka lahti, aga töötsoonis paneme 30 km/h märgid maha,” rääkis ta.

Fotod Arvo Tarmula

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Nadi lubadus
Nadi lubadus

Tähtaegu lubades ei tulnud pähe, et suvel VÕIB ka vihmaseid päevi olla? Alati on süüdi ilm.

Agu
Agu

mis vahet seal on. Rumalad üldse, et tähtaega lubavad, siis inimesed kohe kallal, et miks pole juba. Peaasi, et korralikult valmis tehakse, kas see pole kõige olulisem…korralik tee!?

Nadi lubadus
Nadi lubadus

Just, polegi vaja tähtaegu lubada. Ilma süüks ajada on aga nadi endiselt.

Valdo
Valdo

Tore ja vahva uudis. Arvan, Ed vingumine on nagu jooksmine, millest jääb sõltuvusse. Mõistame neid, kes vinguvad ja tunneme neile kaasa. Päikest Teile.

Sass
Sass

Kolmapäeval küll, aga mis aastal? Parbus lubas FB mingi päev, et esmaspäeval avatakse.

113
113

Pildi materjali järgi on näha kuda kibekiire joonimine käib.

Arvos
Arvos

Pole mõtet isegi 30 märke panna, kiiremeni sel kitsaks külavaheteeks muudetud tänaval sõitab ei kannatagi – rekad, bussid jäävad oma peeglitest ilma kui kohakuti peaksid sattuma.

113
113

Saab veel kohaliku nöökida,ikka täiega äkki venitaks nädalavahetuseni siis tuleb üritus ja ķülalistele avada

Päris imelik oleks
Päris imelik oleks

kui keegi enam ei vigiseks. Kui suured tegijad need vingujad ise on?

Arvos
Arvos

Imelik EI oleks kui suudetaks lubadustest ja tähtaegadest kinni pidada. Vilets ametnik on kes ei oska asju vastavalt kokkulepetele ajada.

Agu
Agu

tuleb teha ettepanek, et täjtaegu tulevikus välja ei öelda. Kõigil rahulikum, nii tegijatel, kui ka vingujatel

wpDiscuz