0

Hendrik Rämman võitis Euroopa suurimal maadlusturniiril

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Hendrik Rämman. Foto Kalev Kants

Nädalavahetusel Tallinnas toimunud enam kui 2000 võistlejaga 25 riigist maadlusfestivalil Tallinn Open võitis Läänemaad esindanud Kreeka-Rooma maadlejatest esikoha SK Martna maadleja Hendrik Rämman.

Rämman saavutas esikoha tugevate lahingutega, teiste hulgas võitis ta ka väga tugevate maadlusriikide Venemaa ja Valgevene noori maadlejaid.

Kreeka-rooma maadluses esindas Läänemaad kokku viis maadlejat, kellest kaks Martnast ja kolm Haapsalust (MK Dünamo). Haapsalu poiss Kevin Uspenski võitis oma kehakaalus Valgevene ja Soome maadlejat ning saavutas 14. koha. Robin Heuer, samuti Haapsalust, võitis Valgevene maadlejat ning saavutas 23. koha. Sama koha sai oma kehakaalus ka MK Dünamo maadleja Robin Uspenski. SK Martna poiss Kaarel Kants tuli 8. kohale.

Võistlused toimusid 31.03–1.04 Saku suurhallis, kus maadeldi 14 maadlusmatil. Võisteldi kahe kaotusega väljalangemise süsteemis.

Tiit Seiton
SK Martna maadlustreener

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz