28

Peeter Kallas pääses asendusliikmena Lääne-Nigula vallavolikokku

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Peeter Kallas (vasakult) ja Jüri Ott on mõlemad valimisliidus Ühinenud Kogukonnad. Foto: Urmas Lauri
Peeter Kallas (vasakult) ja Jüri Ott on mõlemad valimisliidus Ühinenud Kogukonnad. Foto: Urmas Lauri

Viimane Nõva vallavolikogu esimees Peeter Kallas osales neljapäeval Lääne-Nigula volikogu töös asendusliikmena.

Valla valimiskomisjoni otsusel sai volikogu tööst taandunud Jaak Aasma asendusliikmeks Peeter Kallas. Mõlemad kandideerisid valimisliidu Ühinenud Kogukonnad nimekirjas, Aasma pääses volikokku 49 häälega, Peeter Kallas sai valimistel 27 häält ning volikokku ei pääsenud.

Valimisliidust Ühinenud Kogukonnad on enne Kallast asendusliikmetena volikokku pääsenud Toomas Tammeorg (29 häält), Margus Laimets (29) ja Tenno Laanemets (29).

Lääne-Nigula volikogu on 25liikmeline, valimisliidust Ühinenud Kogukonnad on volikogus 14, Sotsiaaldemokraatlikul erakonnal 6 liiget, EKRE on esindatud 3 ja Reformierakond 2 saadikuga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kaido
kaido

Kui inimene soovib oma kogukonda esindada ja oma kodanike häält suures vallas kuuldavaks teha, siis miks sellele nii tuliselt vastu peab seisma? Olge rahul, et teid üldse keegi seal esindab.

naaber
naaber

Paistab muhe vend olevat.

ohoo
ohoo

Kallas ja Oruste ühes volikogus ühe laua taga ühiseid otsuseid vastu võtmas? Läheb põnevaks!

Ulvi
Ulvi

Nõva inimesed võiksid jah selle lõputu rahulolematuse eksponerimise asemel korraks peatuda ja mõelda. Paarisaja elanikuga väikevallast 3 volikogu liiget on siiski tulemus, millega võiks igaljuhul rahul olla. Tuleb hakkama saada inimestega, kes teil täna olemas on.

see
see

Lääne-Nigula volikogu on nagu laadaplats kuhu minnakse ja tullakse kui aega ja tahet leitakse.

kohalikud
kohalikud

andke mehele võimalus, ehk hakkab ühel heal päeval Nõvalgi kullavihm sadama

kõps
kõps

Suuremat sorti puhastus volikogus lahti läinud? Milleks üldse kandideerida ja lasta end valida kui pool aasta hiljem juba nelja tuule poole joostakse.

Kohalik
Kohalik

Peeter päästab Nõva kooli! Kas nii või naa, vahet pole!

nali
nali

1.aprill on läbi 😀

No- jah
No- jah

Oleneb sellest, keda või mida ta seal esindab. Seni on tema eestvõttel ja sõprade toel tehtud küll Nõva jaoks ainult kahjulikke otsuseid.

ei saa aru
ei saa aru

Igatepidi on häda. Peaks ju küll nõvakatele hea uudis olema, et seda väikest kohta suures volikogus rohkem inimesi esindamas on.

wpDiscuz