Kanepi kaotas Austraalias kolmandas ringis

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kaia Kanepi Brisbane'i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest
Kaia Kanepi Brisbane’i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest

Kaia Kanepi (WTA 79.) kaotas Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistluste kolmandas ringis 6:3, 1:6, 3:6 Hispaania mängijale Carla Suarez Navarrole (WTA 39.)

Matš kestis 1 tund 43 minutit matš.

Kanepi tegi 47 lihtviga. Ta eksis palju palju vastase pallingu tõrjel ja ei saanud oma esimest pallingut tööle.

Kurnatuse märke avaldas Kanepi juba esimese seti lõpus ja õiget särtsu ei leidnudki pärast seda.

Kanepi teenis turniiril pääsu eest kolmandasse ringi 93 000 eurot ja hetkeseisuga tõuseks WTA reitingus 63. kohale. Ametlik WTA edetabel Austraalia turniiri tulemustega avaldatakse 29. jaanuaril.