4

Haapsalu peatänava ääres paigaldatakse jõulutulesid

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Jõulutulede paigaldamine Haapsalus. Foto: Urmas Lauri
Jõulutulede paigaldamine Haapsalus. Foto: Urmas Lauri

Nii nagu tavaks, süttivad esimesel advendil Haapsalus jõulutuled. Jõulutulede paigaldamisega alustati täna Posti tänavas.

„Mihkli pargist tuleme linnavalitsuse poole, kuid täna kõike paigaldada ei jõua,“ ütles Viljar, autojuht Ahto lisas, et kokku tuleb tulevanikutega katta umbes 70 peatänavaäärset puud. „Tagalinn on kõik veel panemata.“

Jõulutulesid paigaldab Haapsalu Linnahooldus, selle tarbeks telliti Lääne Ehitus Service’ist. “Meie oleme on abilised, põhitöömees on Andu,” osutas Viljar tõstukikorvis toimetavale töömehele.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pook
Pook

Me veendume järjekordselt, et korruptsioon lokkab endiselt ja kõik magusamad otsad on endiselt endiste vangide käes.
Valisite omale Suku ja saite omale korruptsiooni ja vangide ülemvõim jätkub.

Volikogu esimees
Volikogu esimees

Ja linnahooldus ei suuda isegi lampe ise riputada. Selleks tuleb ka alltöövõtja võtta.

Uimane
Uimane

Kulturist kes läks hooga lavale ja astus valest trepist ülesse, sattudes vangitorni. Muidugi teised kõik süüdi. Mõttetu tüüp. Järgmiseks võiks tsirkuses se ahvi asendama minna))

Luik
Luik

Ja nii tõi kalda ahto valguse haapsalu kus sündis jeesus. Kuuldavasti ehivad ära ka kuusepuu kasutades selleks pesapalli kurikatest ümbertöödeldud redelit.

wpDiscuz