0

Suuremad ajalehed jõulude ja aastavahetuse ajal ei ilmu

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Lääne Elu: kus suitsu seal tuld

Eesti suuremad ajalehed jõulude ja aastavahetuse ajal ei ilmu, Äripäev ei ilmu ka jõulude ja aastavahetuse vahel.

Reedel ilmus Postimees Nädalavahetus, sealhulgas Arter. Arvamus ja Kultuur ei ilmunud. Laupäeval ja esmaspäeval Postimees ei ilmu ning tulevast teisipäevast laupäevani ilmub leht tavapäraselt. Uue aasta esimene Postimees ilmub 3. jaanuaril.

Eesti Päevaleht ilmub reedel nädalalõpulehena LP. Tuleva nädala teisipäevast neljapäevani ilmub Eesti Päevaleht nagu tavaliselt ja tuleval reedel ilmub see samuti nädalalõpulehena LP. Uue aasta esimene Eesti Päevaleht ilmub 3. jaanuaril.

Õhtuleht ilmus reedel laupäevases formaadis. 27.–31. detsembrini ilmub Õhtuleht tavapäraselt ning uue aasta esimene leht ilmub 3. jaanuaril.

Selle aasta viimane ajaleht Äripäev ilmus reedel ja uue aasta esimene leht 3. jaanuaril.

Nädalalehtedest ilmub aasta viimane Eesti Ekspress 28. detsembril ja uue aasta esimene leht 4. jaanuaril. Tänavune viimane Maaleht tilmub 29. detsembril ja uue aasta esimene 5. jaanuaril.

Lääne Elu mahukas jõululeht ilmus 22. detsembril. Järgmine Lääne Elu ilmub neljapäeval, 29. detsembril. Paks aastalõpuleht ilmub laupäeval, 31. detsembril ja uue aasta esimene leht 3. jaanuaril. 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz