13

Volikogu otsustas jätta Taebla kooli asupaiga muutmata

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääne-Nigula vallavolikogu istung. ARVO TARMULA

Lääne-Nigula vallavolikogu otsustas täna pärast ligi kaks tundi kestnud arutelu, et uus põhikool ehitatakse Taebla senise gümnaasiumi asemele.

Hääletusele läks kaks varianti: kas ehitada kool senise gümnaasiumi asemele või Taebla endise vallamaja lähistele. Esimese variandi poolt hääletas 14 vallavolikogu liiget, teise variandi poolt 3 vallavolikogu liiget.

Taebla gümnaasium lõpetab tegevuse 2017. aasta kevadel, et jätkata 9klassilise põhikoolina, kuhu mahub õppima üle 200 lapse. Uue koolimaja ehituseks loodab vald saada kuni kaks miljonit eurot toetust.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
jaak
jaak

Need kolm kes hääletasid vana kooli vastu,olid Liiv-Ristilt,Lai-Ristilt ja Loorens-Orult.No mida nemad teavad Taebla elust.Loorens vist ise lõpetas alles kooli?
Hea et teistel oli mõistust.

p
p

palju kära….

noh,
noh,

kuhu õpilased suunatakse puha laiali nende ehitustööde ajaks siis?

Mikk
Mikk

Praeguse kava kohaselt saavad õpilased uue hoone valmimiseni õppida vanas majas.

džungel
džungel

Ei tea midagi,kas ongi õige valik.Kui gümnat pole ollagi ,võiks see õpitempel lähemal olla.Vallamaja korda,spordiväljak teispoole jõge reovetest eemale.
Praeguse otsusega on siiski veel väheke lootust,et ei saagi seda raha.Kui saab,siis millegi mõttekama tarbeks.Braavo.

liba
liba

Ei tea,miks valitsus peaks laskma selliseid toiminguid teha,et tunnistada ikka täiesti praagiks koolimaja,kus lapsed õpivad,nii et isegi remontida ei kõlba ja lihtsalt selleks,et uus peale saada?

liba
liba

Tekitatud pseudoprobleem,sest teist kohta polnudki võimalik koolile saada.Tühi vada,mille taha varjata kohalike tegelikku muret,ja see on -gümnaasiumi pidamisest loobumine aferistliku hinnaga.

a
a

olen ka poolt ,et koolimaja jääb vanakoha peale.

taebla võll
taebla võll

Räme pohmakas on ja ei suud otsustada.

Maadu
Maadu

Olen ka poolt,et vanale kohale võiks truuks jääda.

M
M

Valik on õige

wpDiscuz