7

Omniva ei avalikusta, kas veel mõni postkontor pannakse kinni

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Eesti Post

Omniva jätab lahtiseks, kas Läänemaal võib veel mõnda postkontorit oodata sulgemine.

Hiljaaegu tabas Lääne-Nigula vallavanemat Mikk Lõhmust ootamatu teade, et Omniva on otsustanud kevadel sulgeda Risti postkontori ja avada 24. märtsist alevikust väljaspool asuvas toitlustusasutuses postipunkti. Omniva ei olnud oma otsusest Risti postkontor sulgeda vallavanemat teavitanud, Lõhmus sai sellest teada ajakirjanduse vahendusel.

Detsembris oli postkontoritest küll juttu Lääne-Nigula vallavolikogu sotsiaalkomisjoni istungil, kuid mitte sellest, et üks või teine konkreetne postkontor kavatsetaks sulgeda või ümber korraldada postipunktiks.

Lääne-Nigula vallavolikogu sotsiaalkomisjoni juht Andres Liiv ütles, et Omniva esindajaga oli juttu näiteks postitehingute hulgast postkontorites.

"Postitehingute hulk oli kõige väiksem hoopis Linnamäe postkontoris,” ütles Liiv.

Liivi sõnul oli koosolekul juttu ka Omniva üldisest suundumusest otsida universaalse postiteenuse pakkumiseks koostööpartnereid.

Lääne Elu küsimusele, kas sulgemine võib oodata ka Linnamäe postkontorit või näiteks Nõva postkontorit, vastas Omniva kommunikatsioonijuht Kadri Tonka: "Läbirääkimised uute postipunktide avamiseks kohalike omavalitsuste ja ettevõtjatega käivad üle Eesti. Konkreetseid asukohti ei saa nimetada enne, kui oleme kokkulepped sõlminud ning teavitanud otsustest nii kohalikke elanikke kui ka oma töötajaid. Nii postipunkti avamisest kui ka postkontori sulgemisest teavitame kohalikku omavalitsust, elanikke ja töötajat üks kuu ette."

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mina....
mina....

Omniva postipunkt vastrenoveeritud Risti Kultuurikeskuses põhikooli ühes tiivas ei tohiks olla probleem. Või on vastu raamatukoguhoidja,raamatupakkide ,ajalehtede ja rahaga tegelemine kuulub niigi kohustuste hulka. Kõrgharidusega kultuuritöötaja palk ju pisike! Veidi koolitust ja lisateenistus olemas.

kiiks
kiiks

Kui kord, Egon koju jõuab, oma lastel õnne tooma, eesti elu uueks looma.

Egon
Egon

Kui ma saan valituks, ma sulgen kõigepealt omniva ja era- ja riigikapitali põhjal avan uue, inimeste vajadusi ja võimalusi arvestava postipanga, mille kontor oleks igas suuremas külas.

läänlane
läänlane

Miks alevist välja?????? Võiks siis ju kohalikku TÜ kauplusesse viia, seal ikkagi alevirahvale käepärasem. Kas pensionärid jaksavad sinna Virtsu teeristi käia? Pole seal ka jalakäijatele mõeldud teed.

inimese tagant
inimese tagant

regionaalpoliitika on super, kõigile poliitikatele hindeks 5+, kindlalt edasi!

kiiks
kiiks

Mis, Neeme. Lauri käis ju Ristil aimu saamas, et reformierakond on õigel teel. Võiks Lauri postikulleriks sokutada- ühtaegu teeb trenni ja jooksupealt võtab ka posti ühes.

...!
...!

suure neeme teab, aga ta ei ütle.,,sest pole hetkel kasulik:)

wpDiscuz