Volikogu esimees viskas koolijuhi istungilt välja

BNS

Metsküla kooli direktor Pille Kaisel. Foto: Urmas Lauri

Lääneranna volikogu esimees Armand Reinmaa viskas reedel Metsküla kooli direktori Pille Kaiseli volikogu istungilt välja, kirjutab Postimees.

Kaisel palus volikogu istungil sõna, et kolme minutiga anda selgitusi Metsküla kooli kohta. Kaisel tahtis anda selgitusi vallavalitsuse väite kohta, et teha Metsküla munitsipaalkooli asemele erakool.

Kaisel ütles, et soovib sõna, sest ta pole saanud oma seisukohti vallavolinikele selgitada. Reinmaa esmalt palus Kaiselil mitte sekkuda volikogu töösse. Seejärel tuletas Reinmaa meelde, et Kaisel on vallaasutuse juht ega peaks sekkuma vaidlusse kooli tuleviku üle. Kuna Kaisel soovis ikkagi sõna, siis käskis Reinmaa tal ikkagi volikogu istungilt lahkuda.

Lääneranna volikogu tahab sulgeda Virtsu, Metsküla ja Lõpe kooli. Lihulas on praegu umbes 150 osavõtjaga meeleavaldus koolide sulgemise vastu.

37 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Ploodu
2 kuud tagasi

Selline isehakanud võimumees ,volikogu juht.Häbi sellisele,astugu ise tagasi.Körvaldada koosolekult haritud mõistusega koolidirektor!! Se on võimu vale kasutamine- maha selline tsinovnik

...
2 kuud tagasi
Reply to  Ploodu

Volikogu esimees on 2 astet kõrgem positsioon kui koolijuht

Elanik
2 kuud tagasi

Kurb on see, et meie vald ei näe Lihulast kaugemale. Pole ime ,et lihulat ei sallita kui.

Tropp
2 kuud tagasi

Haridus matsi ei riku, ole sa advokaat või rahapesija.

Kuidas juht, nõnda kari.
2 kuud tagasi

Tallinna keskne Eesti. Kedagi ei huvita, mis maal toimub. See volikogu võiks enda peaga mõelda, aga mitte tagant targutada, mida ette öeldakse.

Kaido suurlinn Haapsalust
2 kuud tagasi

Üks kool ees või taga. Sealt Lihula kandist pole väga “teravaid pliiatseid” kunagi tulnud. Traktoristi loa saamiseks pole haridust vaja.

Kati Nõdra
2 kuud tagasi

Kõik ei ole eluaeg ainult traktoristid ja koristajad nagu sina.

Keit.
2 kuud tagasi

Nagu lasteaias……))))

K.s
2 kuud tagasi

Harjuge, selline on kindlates kätes Eesti…

Mängija.
2 kuud tagasi

Otsuse ikka võtavad vastu volikogu liikmed, Kajakene ei ole ju Lääneranna valla volikogu liige selle võiks omale selgeks teha .

Kes
2 kuud tagasi
Reply to  Mängija.

see Kaja veel on?

: )
2 kuud tagasi
Reply to  Kes

Kaja Lotman?

millise
2 kuud tagasi

pleenuki otsuste valguses see direktiiv täitmiseks võeti

Vanaisa
2 kuud tagasi

Nüüd siis näete, kuidas näeb elu välja refi “kindlates kätes ” ! Tuleb kindlasti kirja panna,kes ja kuidas selle lastevaenuliku otsuse puhul hääletas. Ning järgmistel valimistel igal valimisüritusel seda tüüpidele meelde tuletada…

Kersti
2 kuud tagasi
Reply to  Vanaisa

Inimestele-valijatele on vaja meelde tuletada … Ja olenemata sellest, mis toimus Lihula vallas, siis Läänerannas, on ikka ühed ja samad näod … Kuidas siis “eduka juhtimise” puhul (mille eest neid ju tagasi valiti) üldse nii nukrasse olukorda jõuti !?

: )
2 kuud tagasi
Reply to  Kersti

Üks volikogu liige vist ütles midagi sellist, et sai pisut pillavalt rahaga ümber käidud, aga me ei põe, lohutame end sellega, et mõnel teisel on veel raskem…

Inimene
2 kuud tagasi
Reply to  Vanaisa

Läänerannas refis küll midagi ei otsusta, seal ikka keski mu.