Terviseamet määras ühele ettevõttele koroonanõuete täitmata jätmise eest sunniraha

Nädala jooksul sai Haapsalu politsei 25 väljakutset, alustas kahel korral kriminaalmenetlust ja 26 korral väärteomenetlust.

Väärteomenetlustest 18 olid liiklusalased rikkumised. Laupäeva öösel, 4. detsembril peatas politseipatrull liiklusjärelevalve käigus Haapsalu linnas sõiduauto BMW. Kontrolli käigus tuvastasid politseinikud, et roolis olnud 25-aastane mees oli alkoholijoobes. Mehe suhtes alustati kriminaalmenetlust.

Samal ööl teavitati politseid sündmusest Haapsalu linnas, kus ühise alkoholitarvitamise käigus lõi 54-aastane mees 43-aastast meest puidust haamriga vastu pead, mille tagajärjel 43-aastane mees sai viga. Politsei pidas 54-aastase mehe kahtlustatavana kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse alustatud kriminaalmenetluse käigus.

Reedel, 3. detsembril kontrollis politsei koos terviseametiga koroonaviiruse tõkestamiseks kehtestatud piirangutest kinnipidamist Läänemaal kokku 81 ettevõttes, sealhulgas 57 kaupluses ja 24 toitlustusettevõttes.

„Kontrollisime nii maskikandmise kohustusest kinnipidamist kui ka seda, kas ettevõtted kontrollivad oma klientide COVID-tõendeid. Üldpilt maakonnas on jätkuvalt hea ning enamik ettevõtteid ja inimesi peab kehtestatud piirangutest kinni. Siiski tuvastasime mõned üksikud maskikohustust eiranud inimesed ja ka ühe ettevõtte, kus ei kontrollitud COVID-tõendeid,” ütles Haapsalu politseijaoskonna korrakaitseametnik Anneli Sirel.

Terviseamet on juba varasemalt samas ettevõttes tuvastanud rikkumise ja teinud ettekirjutuse, et ettevõte hakkaks täitma valitsuse kehtestatud nõudeid. Kuna reedese kontrolli käigus ettevõte jätkuvalt ei täitnud nõudeid, määras Terviseamet ettevõttele sunniraha. Sireli sõnul läheb politsei kindlasti ettevõttesse tegema ka järelkontrolli.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
miks
miks

Miks Terviseamet ei avalikusta basseinivee kontrollimise andmeid?

Reformierakond hoolib
Reformierakond hoolib

3 klienti kohvikus on suur oht Eesti rahva tervisele ja haiglatele, sajad reegleid eiravad puna-eliidi lõbutsejad igatsorti üritustel ei kuulu kontrollimisele, rääkimata karistamisest.

Komsomolskaja Pravda
Komsomolskaja Pravda

NKVD natšalnikud ja rahva omakaitse patrullid saavad varsti uued ordenid rinda ja pagunid õlgadele!

Just
Just

Ei tohi igasugustele ametitele palju õigusi lubada, läheb päris pööraseks ära.

Statistik
Statistik

Samal ajal kui miilits inimesi kiusab, roomavad mustad üle piiri, tapetakse rahulikke elanikke ning valitsus teeb oma pätitempe!
Prioriteedid paika!

kodanik
kodanik

maga veel, saad äkki kaineks

Jaanus
Jaanus

Oravate käsutäitjad mitte politsei.

Žiina
Žiina

Lamepealine ära mulise siin

viloloog
viloloog

Kui Eestis ei meeldi, siis Narva sild on veel terve!

Tohoh
Tohoh

Milline rumal ettepanek. Nii kui ei meeldi mine kodunt kaugele ära!?. Võidelda tuleb oma kodu ja heaolu nimel, aga mitte jalga lasta.

Filoloog
Filoloog

Hakka siis astuma, vilo. Või on su nimi vitja!
Ja ära kirjuta rohkem, me ootame asjalikke kommentaare

viloloog
viloloog

Rumalatele veel üks kord: õigus tähendab eelkõige vastutust ja kohustusi! V a s t u t u s t ja k o h u st u s i ! Kirjutasin nimelt hästi aeglaselt, et ikka kohale jõuaks! :))))

Tohoh
Tohoh

Sa paistadki natuke aeglane olevat. Jääb arusaamatuks millisest kohustusest sa pidevalt jaurad siin? Ise saadab kaasmaalasi hea meelega üle Narva silla.

trackback
De Gezondheidsraad heeft één bedrijf een boete opgelegd wegens het niet voldoen aan de corona-eisen > Zoek Me Nu Sociaal

[…] online.le.ee Estland, 2021-12-06 15:43:55 , Lääne […]

Jenkem
Jenkem

Oiii tublid tublid jätkake jätkake riigi tätev võimule viimist

wpDiscuz