Läänemaa töötute arv on vähenenud

8

Töötukassa Läänemaa osakonna juhataja Evelin Kullison on üllatunud, et töötute hulgas on nii palju kõrgharidusega inimesi. Foto: Elen Freivald

Töötuse määr on aastaga langenud nii Eestis kui ka Läänemaal, kuid aina enam võtab end töötuna arvele kõrgharidusega inimesi.

„Kui läbi aastate on Läänemaal registreeritud töötute seas ligikaudu 6–8 protsenti olnud kõrgharidusega, siis praegu on neid 20 protsenti,“ ütles töötukassa Läänemaa osakonna juhataja Evelin Kullison. Põhjuseks, miks just kõrgharidusega inimeste osakaal töötute hulgas on kasvanud, nimetas Kullison koroonamõjusid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Statistik
Statistik

Inimeste hulk on jah vähenenud, aga protsent on tõusnud, seda põhiliselt valitsuse väärastunud regionaalpoliitika tõttu.

matemaatik martin
matemaatik martin

Teil on vist õigus.

krõmpsluu
krõmpsluu

Kui nii edasi läheb siis peavad töötukassa mammid ka varsti tootvale tööle minema.

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Tööta selleks, et elada, mitte ela selleks, et töötada!

En.
En.

Sõltub sellest, kas töö on hingelähedane. Vene keeles küll valikut ei jäeta, sest sõna ‘töö’ seostub neil üheselt orjamisega.

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Iga tegevus muutub tööks ning ebameeldivaks, kui seda on liiga palju.

Pook
Pook

Ma arvan, et läänlaste arv on muidu ka drastiliselt vähenenud. Meie klubi liikmete arv aga täieneb pidevalt ja eriti noorte hulgas kuna oleme populaarsem ühing siin mudalinnas.

räägi masjast nii nagu on
räägi masjast nii nagu on

Pealkiri on ikka see et läänemaal on vabade orjade arv vähenenud.

wpDiscuz