5

Lääne Elu paberleht laupäeval, 17. juulil

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

Läänemaa supluskohtade välimääraja

Lääne Elu vaatas üle kümme Läänemaa populaarsemat supluskohta – kõik need pole kaugeltki ametlikud rannad.
Endale sobivaima supluspaiga leidmiseks tõime välja, milline koht millisele rannalisele enim võiks sobida ning mis on ühe või teise paiga plussid ja miinused.

Jetsi müstiline muinasmaailm kunstikooli keldrigaleriis

Haapsalu kunstikooli keldrigaleriis on tuleva nädala lõpuni avatud Indrek Jetsi ehtenäitus „Unund barbaarsuse lumm”.
Jetsi võiks nimetada multitalendiks, kellel tuleb ühtviisi hästi välja kõik, mis nõuab kannatlikkust ja täpsust: joonistamine, keraamika, puunikerdamine ja ehete valmistamine. Kõige sellega on ta tegelenud aastaid, ometigi jõudis kunstnik oma esimese isikunäituseni alles läinud sügisel, mil Tallinnas A-galeriis olid väljas tema ehted. Nüüd on need jõudnud kunstniku kodulinna.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ei tea
ei tea

kui koka palk on näiteks 1000 euri,siis ei leia muidugu kedagi tööle…..Ma ei tea, palju hetkel näiteks Haapsalu spaades kokad teenivad…..

Nojah...
Nojah...

Kui toitu saaks oma tarbeks virutada, siis tuhat oleks hea küll

KodanikS
KodanikS

Rohukülas sõidetakse lausa veepiiri äärde autodega. Tegelikult seaduse järgi nii lähedale sõita ei või. Aeg oleks midagi ette võtta.

Muhv
Muhv

Makske palka ja puudus kaob.

mis iganes
mis iganes

kokad või nende õpipoisid valmistavad,peab algmaterjal olema puhas ja söögikõlbulik,—ja milline väljapanek siis selles osas ka Haapsalu toitlustuskohtades on,alustades näiteks Fra Marest,kus soolane, vastuvõetamatu näiliselt lai valik,ning ikka sel viisil sätitud, et rahaline sissetulek neil endil jookseks

wpDiscuz