4

Omanik lubab ATV varga leidjale vaevatasu

Pühapäeva õhtul kella 21 paiku võttis varas Sutlepas elava Mattias Kõrvemaa ehitusjärgus abihoonest ATV ja sõitis sellega minema.

Abihoonel ei olnud uksi ees, kuid maastikukulguri kättesaamiseks pidi varas eest lohistama käru, mille taga sõiduk seisis. Abihoones oli ka hulgaliselt tööriistu, mida varas ei puutunud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vanamoodne
Vanamoodne
Paberlehes kirjutati, et omanik jõudis jälitades vargale kannule aga viimane pööras ATV-ga võssa, jäi sinna masinaga kinni, võttis kaasa kiivri ja süütevõtme ning tegi enne omaniku päralejõudmist sääred. Nüüd võib oletada vähemalt kolme asja: 1. varas pidi olema teadlik ATV olemasolust selles kuuris (järelikult polnud juhuslik ‘gastrolöör’). 2. Ta pidi elama või omama panipaika lähikonnas, kuhu varastatava ATV-ga otse platsi sõita. 3. Kui ta ka polnud lähiümbruse elanik, pidi kuskil ootama kongi või järelhaagisega auto ATV transportimiseks ‘sinna kuhu vaja’. Veel teame üht ta biomeetrilist näitu: pea ümbermõõt sobis varastatud kiivriga. Samuti on ta tõenäoliselt mees ja sama tõenäoliselt noor,… Loe rohkem »
Mattias
Mattias

Vedas tal,et ära keeras oleksin lihtsalt otsa sôitnud talle.Peab olema vôôras et mööda asfaldit minema sôitis,teadja inimene oleks siitsamast saanud metsateedele.

Tõeliselt
Tõeliselt

arukas on kõik abipalved ja otsimised tasulisteks artikliteks teha. Lambad.

Pole
Pole

Isegi plaanis , edasi lugeda …..

wpDiscuz