Haapsalu maksutulu on kardetust suurem

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Sel suvel olid suured teetööd Tallinna maanteel, need jätkuvad tuleval suvel Haapsalus Posti tänaval ja Kiltsi teel. Arvo Tarmula

Kevadised kõige mustemad stsenaariumid üksikisiku tulumaksu drastilise kokkukuivamise kohta ei saanud tõeks, üheks päästerõngaks on olnud palga- ja investeeringutoetused

„Kolmas lisaeelarve tuli teha seepärast, et elu on koroona tõttu praegu pidevas muutumises,” märkis Haapsalu linna finantsjuht Martin Schwindt.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Posti Mees
Posti Mees

Hirmsad lood, esmalt nakatab Nostalgiadisko kogu eesti ja nüüd selgub, et maksutulu ongi suurem kui kardeti!

no nii
no nii

Sa “kãkre” oled jälle purjus….jne.

jah
jah

vavealt mingi alkohol selliseks teeb. Mõni raskem haigus võib küll mõjuda sarnaselt

Käkre
Käkre

See tähendab seda, et linn saab toetada rohkem pagulasi. Euroopas põles alles üks pagulaslaager maha ning Haapsallu mahutaks vabalt tuhatkond laagrist pärit spetsialisti ära. Kui arvestada, et hiljem tulevad kaasa ka nende pered, siis oleks umbes aasta pärast haapsalus ligi 3000 inimest rohkem.

jah
jah

see oleks rõõmusõnum kõigile, Vabariigi valitsus ei peaks enam lahendusi otsima. Kohalikud pole aga selle üle ehk väga rõõmsad!?

wpDiscuz