0

COVID-19: ööpäevaga lisandus 11 positiivset testitulemust

Lääne Elu

info@le.ee

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 956 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, lisandus 11 positiivset testi tulemust.

Rahvastikuregistri andmete järgi laekus neli positiivset testi tulemust Tartumaale, üks Harjumaale, üks Ida-Virumaale, üks Viljandimaale ja üks Võrumaale, edastas tervieamet.

Kolme positiivse tulemuse puhul on maakond teadmata. Ida-Virumaa juhtumi puhul oli tegemist kaubalaev Yara Nauma meremehega. Ülejäänud nakatunute puhul käib veel asjaolude täpsustamine.

6. augusti hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi üheksa inimest, juhitaval hingamisel on üks patsient. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 63 inimese elu.

Haiglates on lõpetatud 395 COVID-19 haigusjuhtumit 382 inimesega.

Järgmised kaks nädalat on Eestis kriitiline aeg, mille jooksul on meil võimalik need puhangud kontrolli alla saada, edastas amet.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz