Esmaspäeval algavad teetööd Ristil, Taeblas ja Uuemõisas

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Teeremont Taeblas. Foto: Arvo Tarmula
Teeremont Taeblas. Foto: Arvo Tarmula

1. juunist kuni 12. juunini tehakse Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maanteel Risti ja Haapsalu vahel uue asfaltbetoonist kulumiskihi paigaldamise töid, teatas maanteeamet.

Uus kulumiskiht paigaldatakse kogu teekatte laiuses koos eelneva tasandusfreesimisega. Töid tehakse kolmel teelõigul: Ristil Tallinna poolsel ristmikul, Taebla alevikus ja Uuemõisa alevikus.

Teetööde ajal tuleb arvestada liikluspiirangutega vahetult töötsoonis. Liiklusele on avatud vähemalt üks sõidurada.

1.-2. juuni tehakse Palivere ja Haapsalu vahelisel teelõigul defektsete asfaltkatte lõikude freesimis- ja asfalteerimistöid. Töölõigud on kuni 50 meetri pikkused ja liiklust reguleeritakse reguleerijate või suunavate liiklusmärkidega.

Uuemõisa alevikus toimuvad teeremonditööd eeldatavalt ajavahemikus 1.-5. juuni. 1. juunil alustatakse katte tasandusfreesimisega ning 4.-6. juunini paigaldatakse uus asfaltkate.
Tööde ajal suletakse ajutiselt üks sõidusuund ning liiklus suunatakse reguleerijate ja liikluskorraldusvahenditega teisele sõidusuunale. Ligipääs kõrvalasuvatele kinnistutele, ettevõtetele, kauplustele jne võib olla lühiajaliselt häiritud.
Maanteeamet palub jälgida liiklusreguleerijate märguandeid ja suuniseid ning paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Taebla alevikus toimuvad tasandusfreesimise ja uue asfaldist kulumiskihi paigaldamise tööd 4.-9. juunini. Ristil tehakse samu töid 10.-12. juunini. Tööde teostamise ajal on üks sõidurada suletud. Liiklust juhitakse reguleerijatega.

Sõltuvalt ilmast võivad tööde ajad muutuda, mistõttu palume enne teele asumist kontrollida võimalikke liikluspiiranguid portaalist Tark Tee.

Ehitustöid teeb AS TREV-2 Grupp AS ja omanikujärelevalvet teostab AS Taalri Varahaldus.

Maanteeamet juhib tähelepanu, et planeerides oma sõite mandrilt Hiiumaale ja vastupidi, tuleb arvestada teetöödega. Ajavaru planeerimisel peaks liiklejad arvestama ka sellega, et samaaegselt tehakse teetöid Haapsalu linnas.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments