Marta Sool oli lauatennise laste karikaturniiril kolmas

Marta Sool. Foto: Heikki Sool
Marta Sool. Foto: Heikki Sool

Eesti lauatenniseliit otsustas  lõpetada enamuses võistlussarjadest hooaja, kuna ei ole teada, millal taastub normaalne elukorraldus. See tuli kahjuks neile, kes sättisid sportliku vormi hooaja teisele poolele. Siit moraal – valmis peab olema võistlemiseks juba hooaja alguses.

Lauatenniseliidu laste karikasarja võistlusjuhend nägi ette 8 etappi, neist arvesse oleks läinud 5, kuid nüüd sai peetud 5 etappi ja arvestati paremat tulemust kolmel etapil. Marta Sool osales kolmel etapil (4., 2. ja 1. koht), oli kõige noorem osaleja ning teenis klassis T-9, kus mängis 15 tütarlast, hinnatava kolmanda koha üldkokkuvõttes.

T-13 oli kokku 30 võistlejat ning tubli neljanda koha mängis välja Kairit Talving, tubli oli ka 6.koha saanud Sandra Prikk. P-11 oli Mike Kolesov 50-ne mängija seas 6., P-15 oli Markus Põru kokkuvõttes 9. (51 osalejat) ja T-15 Annabel Lamp 14. (26 neidu). Kokku osales 10 Läänemaa Spordikooli õpilast.

Nüüd on lauatennisistidel ka kaks MM-il kasutatavaid laudu ja tänu sellele saab korraldada ka EM matškohtumisi.

Äsja avaldatud Eesti reitingus on läänlasi kokku 21 ja parematel kohtadel neist Toomas Vestli 15. ja Aaro Õismets 31., teise saja sisse mahuvad Dirk Schöbe, Heikki Sool ja Mihkel Puhm. Naistest on Sandra Prikk 85. ja Kairit Talving 86.

ELTL KS veteranide 50+ klassis oli Heikki Sool 7.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments