8

Leova nimistu võib jäädagi ajutise lahendusega

Ilme Leova patsiendid võttis üle Madis Tiik. Malle-Liisa Raigla

Ilme Leova patsiendid võttis üle Madis Tiik. Malle-Liisa Raigla

Aasta alguses pensionile läinud Ilme Leova endisi patsiente haldab Vormsi perearstile Madis Tiigile kuuluv ettevõte Terviseagentuur vähemalt juuni lõpuni, pigem kauem, sest terviseamet uut konkurssi ei korralda.

Selle ajani on ettevõttel terviseametiga ajutine leping. „Siis on kaks varianti, kas ajutine asendus pikeneb või õnnestub leida uus perearst, kes selle nimistu püsivalt üle võtab,” ütles terviseameti pressiesindaja Simmo Saar.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mall
Mall

Sellise pooliku arstiabi puhul peaks ka pearaha arvestatatama oluliselt väiksema koefitsiendiga.

Enriko
Enriko

Internetiavarustes võrreldi ekraanile planeeritavat perearsti nõukaaegse TV-hüpnotisöör Kašpirovskiga. Nii et olgu siis olla – soeng, pilk, hääl ja kõik muu nagu päris. Muidu me ei usu!

kodanik 1
kodanik 1

Loomulikult tuleb leida uus perearst,see on ennekuulmatu lugu,et 1800 inimest peavad selle
pärast kannatama ja täielikult ebanormaalne,et arst võtab nädalas vaid 4 tundi patsiente vastu,milleks üldse niisuguse arstiga leping tehti,siia peaks kindlasti linnavõimud vahele astuma

juss
juss

Soe soovitus: inimesed, hoidke oma tervist!

Urmas
Urmas

Esmaspäeval, 13. jaanuaril ei olnud infot vastuvõtva õe uksel veel mingit teavet.

Eks
Eks

Reformierakond ikka

Urmas
Urmas

Huvitav, kes selle eest vastutab?

elukogenu
elukogenu

Haapsalu linnavalitsus, pakkuge puuduvale perearstile elamispinda ja ongi ehk arst tulemas. Noorel perearstil kellel lapsi kasvamas on see linn ideaalne elu ja kasvukeskkond

wpDiscuz