Pääste: Kõmsil sai inimene ilutulestikuga vigastada

Lääne Elu

info@le.ee

Jõululaupäev möödus päästjatel rahulikult, kuid esmaspäeval tuli neil käia kustutamas ohtlikku lõket ja üks inimene sai ilutulestikuga vigastada.

23. detsembril kell 15.50 said päästjad väljakutse Lääne-Nigula valda Võntkülla, kus teataja sõnul oli eemalt näha musta paksu suitsu.

Päästjate kohale jõudes selgus, et tegu oli suure lõkkega, mis oli ohtlikult kõrgepingeliinide all. Lõkke tegijal puudusid ka esmased kustutusvahendid. Lõke kustutati.

Samal õhtul kell 21.36 teatati häirekeskusele, et Lääneranna vallas Kõmsil vigastas mees ilutulestiku oskamatu ümberkäimisega oma sõrmi. Kannatanu toimetati haiglasse.

Päästeamet tuletab meelde, et pürotehnika kasutamisel tuleb järgida ohutusnõudeid ning pürotehniliste toodete väärkasutamine võib põhjustada tõsiste tagajärgedega õnnetusi. Täpsem info pürotehnika kasutamise ohutuse kohta on leitav siin.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
virtsukas
virtsukas

ja üldse ei ole vaja jõulude ajal paugutada, jumal karistas

wpDiscuz