36

Haapsalu tarbijate ühistu jätab ilutulestiku ära

Lääne Elu

info@le.ee

Haapsalu tarbijate ühistu kaubandusdirektor Piret Rüütel teatas, et ühistu jätab ära laupäeva õhtuks kavandatud ilutulestiku, sest lemmikloomade omanikud protestisid selle vastu.

„Haapsalu koeraomanikud on Lääne Elu vahendusel avalikkuse poole pöördunud, et nad ei soovi ilutulestikku Haapsalu kaubamaja ostuööl,” kirjutas Rüütel. „Selline linlaste avalik seisukoht on meile uudiseks.”

„Meie tahame kaubamaja klientidele vaid parimat. Toetame linlasi, kuidas vaid saame ja vastutulekuna jätame ilutulestiku ära,” märkis Rüütel.

Rüütel märkis, et lemmikloomaomanik ega lapsevanem ei pea pauke kartma.

Lääne Elu ajakirjanik Lemmi Kann kirjutas teisipäeval loomaomanike nimel avaliku kirja.

„Osa Haapsalu elanike jaoks on iga selline ostuöö tõeline õudusunenägu, mis rikub kogu õhtu ja halvemal juhul ka osa ööst. Räägin koeraomanikest, kelle neljajalgsed sõbrad ei tabu ilutulestikku,” kirjutas Kann, kutsudes ühistut üles ilutulestikust loobuma.

Loe avalikku kirja siit.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Toetaja
Toetaja

Nii tore,et lõpuks keegi ka märkab meie lemmikloomi. Ei ole tõesti vaja iga väikse asja peale paugutama hakata. Tänud Lemmi Kann ja Tarbijate Ühistu !!!!! Tubli tegu !

Aa..
Aa..

Kaitseliit hirmutab oma paugutamisega pidevalt metsloomi, nendest suva vist inimestel!?

Tont
Tont

Väga hea,et ära jäi ! Huvitav,et keegi ei kirjuta veel suuremast kahjust – suurest õhu ja ümbruse saastest. Ma käin mitu päeva pärast paugutamist gaasimaskiga ringi. Ise tahame veel väga loodussõbralikud ja rohelised olla ! 🦖

Kummitus
Kummitus

Pole ühtegi gaasimaskis tonti linnas näha olnud.

Arvos
Arvos

Õige otsus.

haige
haige

Pangu koer tuppa ja rahulikult muusikat koerale lasta või hajutada muud moodi tähelepanu, too ei pane tähelegi midagi. Pole vaja vinguma hakata ja rahvalt lõbu võtta.. See kui lemmikloomaga hakkama ei saa on su enda mure.Oma lemmikloomadele pigem meeldib selline tegevus.Seekord vist jäävad lõbust ilma. koertega poe ette pildistama tänutäheks minek on lausa debiilsus.

M.T
M.T

Eriline lõbu – “ilu-kole-tulestik”…
Aga eks vähem arusaajatel käib “talongiajal” meest küll…

miks
miks

te kiusate linnaelanikke, idal pool haapsalu linnas, kus asub coop pood (ka Parilas jne) tuleks ilutulestikku rahva rõõmuks lasta

M.T
M.T

Ära ei tüüta ? 😀 😀 😀

Jumal
Jumal

tänatud!

Ära
Ära

Palju siis neid koeraomanikke oli, 10, 20 või kaks_kolm?

Arvuta
Arvuta

Liida juurde linnud, kassid ja muud loomad.

Leenu
Leenu

Et siis edaspidi küsime koeraomanikelt mida linnas tohib ja mida ei tohi.

Kummitus
Kummitus

Koerad linnas tuleb ära keelata, kuna minu kass hakkab värisema ja läheb paanikasse, kui mõnda näeb!!!

juss
juss

Miks sa küll nii rumal oled?

kodanik
kodanik

Õige otsus. Las ilutulestik jääb aastavahetuseks, siis teavad ja oskavad arvestada/oodata kõik loomaomanikud pauke. Tänapäeval on nii palju paremaid ja lahedamaid võimalusi teha midagi ägedat. Lasershow, elava tulega tehtavad trikid jpm.

vot
vot

Mis te arvate, et enne aastavahetust ei koguta allkirju, et ilutulestik ära jätta!? Anti natuke võimu tunda, nüüd aktivistid alles hakkavad tegutsema. Laegas on avatud

M.T
M.T

Millist rõõmu pakub ilu-kole-tulestik , mida ei suudeta isegi elementaarselt kujundada peale süütenööri süütamist ?!
See on nagu vaimuvaese halastusseks, et peaasi , et pauku saab !
Uskumatu ! Krt see ei ole bordell !

Ainult
Ainult

vaimuvaene loll otsib igalt poolt, et
pauku saaks. ILUtulestik on alati ILUS

Loodame
Loodame

väga, et on avatud.

wpDiscuz