19

Linnavalitsus tahab Metsa tänava korda teha

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu linnavalitsusel leidub raha vaid väiksemateks teetöödeks. Eelmisel nädalal pinnati Metsa tänavaga ristuvat Jalaka tänavat. Arvo Tarmula

Haapsalu linnavalitsusel leidub raha vaid väiksemateks teetöödeks. Eelmisel nädalal pinnati Metsa tänavaga ristuvat Jalaka tänavat. Arvo Tarmula

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu sõnul otsitakse linnaeelarvest raha, et teha korda kogu Metsa tänav.

Mäesalu tunnistas, et see on väga julge unistus, mis on liiga pikaks ajaks riiulisse tõstetud – teha korda mitte ainult kõnniteed, vaid ka Metsa tänava sõidutee. Sel aastal oleks pidanud kaasava eelarve raames korda tehtama järgmine lõik Metsa tänava kõnniteest, kuid see lükatakse praegu edasi.

„Me ei hakka seda praegu tegema, sest Utilitas plaanib sügisel torutöid – enne seda pole mõtet uut kõnniteed teha. Peale selle tahaksime järgmisel aastal niikuinii teha Metsa tänava korda Jalaka tänava ristist kuni vähemalt Nurme tänavani – sõidutee koos sademevee äravooluga ja kõnniteed,” rääkis Mäesalu.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Juhan
Juhan

Aga palun ASFALTEERIMINE mitte pindamine, nagu Jalaka tn -kaua see ei kesta…

parandusek
parandusek

linnavalitsusel ei saa enda tahet olla- linnavalitsus peab esindam linnakodanike soove ja tahet . mina aru ei saa kas Karnau pole nostalgia päevadest veel kaineks saanud et sellist jama laseb kirjutada. täna on ometigi juba kolmapäev

K. L.
K. L.

Metsa tn. on suveürituste visiitkaart! Paljud külastajad on küsinud, et miks sellel tänaval nii korratud kõnniteed on? Piinlik on ja vastata ei oskagi. Nüüd on tulnud “õnn meie õuele” ja saab ehk tee korda. Isegi kooli on julgem last jalgsi minna lubada. Hetkel ei ole seal vöötrada ega talvel kehva ilmaga võimalik jalgsi liikuda rääkimata jalgrattaga liikumisest.

Arvos
Arvos

Mis könniteed? Vaata kui õudne sõidutee seal on!

Kodanik2
Kodanik2

Mis sõnad need aselinnapea suust tulevad – otsitakse linnaeelarvest raha, et korda teha Metsa tänav? On`s linnaeelarve nii suur, et numbrite rägastikku on peidetud raha, mille kasutusest ei tea isegi linnavalitsuse liige? Õigem oleks vast öelda, et linnavalitsus ei oska või ei taha paika panna prioriteete linna eelarvestrateegias

Asunik
Asunik

No tõeline linna visiitkaart on Lihula mnt sissesõit. Annab linna saabujale kohe hea ettekujutuse mida siit oodata võib 🙂

Vanamees
Vanamees

Raudtee tn on hull küll, Kalda tänav on kuival ajal täitsa sõidetav,aga tuleks Enno pargi juures 30-40 cm tõsta.

Juhhaidii
Juhhaidii

Juhhaidii! Mida sa räägid? Mismoodi tõsta? Ega see vihmavee äravoolu probleemi lahenda. Tahad sa oma arusaamist mööda veed sellega juhtida eramajade aedadesse?

Naabri Valve
Naabri Valve

Promenaadile saab osta pühendusega pargipinke viieks aastaks, hind 400€.
Teeks teega samamoodi, maksad ja saad omanimelise ruutmeetrikese teest. Ise siis valid, kas tahad, et autod su nimest üle vuraks või oled kõnniteel.

arvaja
arvaja

Raudtee tänaval on lamavaid politseinikke liiga tihedalt saanud,aga hoiab kiiruse normi piires

selgepilt
selgepilt

Sinna see raha lähebki. Milleks niigi augulisi teid veel lamavate politseinikega katta???

kodanik
kodanik

otsitakse linnaeelarvest raha… Vot see on tase.

teine tera,
teine tera,

otsitakse toetusraha!

Kodanik
Kodanik

Mis sel sõiduteel häda on? Minge vaadake Raudtee tänava kuumaastikku või Kalda tänavat.
Kõnniteed on jah suht olematud Metsa tänaval.
Et te siis kõnniteid sõidu tee arvelt laiemaks ei tee nagu mujal.

rallirada
rallirada

ikka väga on häda. Kusagil seal poe läheduses on tee ka nii kaldu, et auto võib külili kukkuda. Aukudest, lohkudest, lainetest ja kaevuluukidest rääkimata. Vajalik, hädavajalik unistus.

Nii on
Nii on

Ikka vaja kõnniteed mõlemal pool laiemaks teha – kergliiklusteeks ikkagi. Tänav jääb sellevõrra kitsamaks ja tehakse ühesuunaliseks. Raudtee ja Kalda tänavale tehakse samuti mõlemale poole teed laiad “kergliiklusteed”. Kuna tänavad on kitsad, siis autoteeks enam ruumi pole ja sõita ei saagi. Vot nii!

Riina
Riina

Kergliiklustee Metsa tänaval on väga hea mõte!

Kodanik
Kodanik

Tehke ja kõnniteed korda, et tarkpead saaks kõnniteel parkida.

wpDiscuz