10

Linnavalitsus ehitab Sireli tänava laiemaks

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu sõnul tuleb arvestada võimalusega, et Sireli tänavast saab uue põhikooli valmides uus populaarne koolitee nii autodega sõitjatele kui ka jalakäijatele. Arvo Tarmula

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu sõnul tuleb arvestada võimalusega, et Sireli tänavast saab uue põhikooli valmides uus populaarne koolitee nii autodega sõitjatele kui ka jalakäijatele. Arvo Tarmula

Haapsalu Sireli tänav kasvab umbes meetri jagu laiemaks, sest suure tõenäosusega saab just sellest linna õpilaste peamine koolitee.

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu rääkis, et Sireli tänava elanikud andsid juba varem märku, et midagi tuleb ette võtta – see on kitsas, umbes nelja meetri laiune ilma kõnniteedeta tänav, mille servas mõlemal pool on haljasala.

„Elanikud on teada andnud, et Sireli tänaval on kaks probleemi. Üks on see, et autod armastavad seal kihutada, aga lapsed lasevad talvel Võllamäest alla, mis tekitab seal liiklusohtlikke olukordi,” rääkis Mäesalu.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
linnakodanik
linnakodanik

Selle tänava ümberehitus näitab järjekordselt linnaametnike võhiklikkust. Miks oli senini mõlemal pool asfaltteed mururiba? Selleks, et sadeveed imbuks maapinda. Nüüd, kui linnavalitsus tahab asfalttee laiemaks teha, tulnuks tänavale välja ehitada ka sadeveetrass. Suurte vihmade aegu hakkavad veed voolama eramajade hoovidesse, kuna veteäravoolu piiravat äärekivi ka ei paigaldata. Jama ju?

mh-köhh
mh-köhh

Kas nüüd on vaja kiiresti ära kulutada see üleliigne raha, mis Tallinna maantee räpakast projekteerimisest üle jäi?

täpsustus
täpsustus

linna valitsus ei ehita midagi. linnavalitsus võttis vastu otsuse eraldada maksumaksja raha filmale et see tänava laiendaks. Järgmine küsimus on aga see kas see on ikka maksumaksja huvides või mitte.

kont
kont

Lükkaks juba omanike aiad ka meetri võrra teest laiemale, sest niikuinii hakkab tänav vastu nende aedasi käima.

kodanik
kodanik

Ka mõelda võiks laiemalt ning kehtestada Sireli tänavale ” Õueala ” ja politsei võiks siis rohkem käia seal jälgimas, kuidas eeskirju täidetakse.

Jaan
Jaan

Kas tõesti kogu linnavalitsus on teeehitusele saadetud?

juss
juss

Sireli tänav võikski jalakäijatele jääda!

Puzikov
Puzikov

jumal tänatud, et see tänav valiti masside ohjeldamiseks. Peale uue koolimaja valmimist on see tänav siis umbes autodest ja kaadrist. Mõlemas tänavaotsas on auto jaoks nähtavus suhteliselt kehv. Hea, et paigaldatakse lamavad mendid, siis ei saa vähemalt koonud enam pedaali tallata …………

urmas
urmas

Huvitav, miks Jalaka tänavale kõnniteed ei planeerita.

Kodanik2
Kodanik2

Sest seal praktiliselt ei elagi kedagi. Ja liikluski on jalakas ju täiesti olematu… Pseudo

wpDiscuz