Läänemaa koolid osalesid „Tähelepanu, start!” võistlustel

"Tähelepanu, start!" paremad võistlejad Läänemaalt. Foto: erakogu
“Tähelepanu, start!” paremad võistlejad Läänemaalt. Foto: erakogu

vTähelepanu, start!” võistlus koosneb erinevatest sportlikest kombineeritud teatevõistlusest. Lapsed peavad oskama teatejooksus kasutada erinevaid palle, tõkkeid, rõngaid, matte jne.

Võistlema pääeses 2.–5. klassi õpilastest igast klassist kaks tüdrukut ja kaks poissi. Kokku toimus seitse erinevat teatevõistlust.

Esimese koha 25 punktiga võitsid Uuemõisa lasteaed-algkooli õpilased, keda õpetavad Silvia ja Kaja Ladva.

Võidukasse võistkonda kuulusid Meribel Kaljo, Martina Klooster, Caspar Engman, Mikk Mihkel Koppe, Siie Grete Klemmer, Elisabeth Kovtun, Benno Bert Põldäär, Egert Laanjõe, Laura Möll, Maria Klooster, Lauri Mälton, Arti Aasav, Lisete Mikk, Marta Klooster ja Artur Radzikovski.

1. koha sai Uuemõisa lasteaed-algkool 25 punktiga (õpetajad Silvia ja Kaja Ladva)
  2. koha sai Haapsalu linna algkool 20 punktiga (õpetajad Laine Küttim ja Ulrika Tülp)
  3. koha said Haapsalu põhikooli sportlased 18 punktiga (õpetaja Brit Ojamu)
  4. koht läks Ridala põhikooli sportlastele 14 punktiga (õpetaja Pille Raudsepp)